Bu kadınlardaki ego ne böyle?

Daha 5 dakika önce oldu olay. Az önce evden çıktım dolmuşa bindim tek koltuk boştu ordada bir kız vardı yaşı 25-26 var yok neyse oturdum birden sen kimsin benden izinsiz yanıma oturuyosun falan gibisinden haykırmaya başladı sanki tecavüz ettik kadına arkadaş ne lan bu kadın var diye dışarıdamı çıkamayacaz artık çıldırdım ha başlarım sizin egonuza ha

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Ayy inanamıyorum 😂😂 Bu tip kezoşlar var mı hâlâ ya 😆

2|11
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen banada bir kaç defa denk geldi, dolmuş içinde kızı bir bozdum ilk durakta inip kalktı çokta fifi kadınsa kadınlığını bilecek arkadaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ahahaha kadın abartmış baya :D Ama bu son olaylardan sonra gayet normal kadınların bu kadar korkak olması felan ya

0|0
    0|0
  • Paranoyak toplumun paranoyak kadınları...

0|0
    0|0
  • Ahahah😂 Komik olmuş.

0|0
    0|0
  • Kızların hepsinin bu tür davranıslar sergileyecegini düşünme kadın kendini güzel sanması veya malum gunlerde olma gibi ihtimalleri göz önunde bulundur ama genede cidden yaptıgı davranıs dogru değil :( Allah sabır versın bu tur kadınlarla muhattap olan erkeklere...

0|0
    0|0
    • 2ay

Suratına tükürsem değmeden yere düşer neresi güzel

• 2ay

O da çok kaşınmamalı bir bayan sonucta kendisi başını egip tebessumle oturmalıydı yaptıgın yanlıs bir şey yok sonucta ayrıca ona ait bir mal da değil saygı duyması gerekıyordu

• 2ay

Yahu gayet edeplice oturdum hatta rahatsız olur diye kafamı bile çevirdim temas bile yoktu yani hepimizmi taciz amaçlı hareketler yapıyoruz bu algımı var acaba

• Bilmem

0|0
    0|0
  • :) kızın dolmusuna nıye bınıyorsun suc sence senı mahkemeye vermek lazım

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasanız

0|0
    0|0
  • Ayıp etmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çenesine bir tane tekme atsaydın en azından için rahatlardı

0|0
    1|0
  • Türk kızları işte ne beklersin ki? yakışıklı biri otursaydı teaciz ederdi net

0|0
    0|0
  • Usulca yanına yaklaş ve kulağına şunu fısılda sus... çenenin yayını

0|0
    0|0
  • anlık sinirle karıyı zorla aşağı atarsın yemin ediyom :D

0|0
    0|0
  • Ahaaa hababam sınıfı uyanıyorda Perran kutmanin oynadığı karakter aklıma geldi ya😀

0|0
    0|0
  • Evde kocasına kızıp hıncını senden almış 😊

0|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu yaşıyor olabilir. yadırgamamak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...