Kendine hiç bakmayan bir erkeğe öneriler?

Başlıktan anlaşılacağı üzere kendine dikkat etmeyen kendine bakmayan ve bu yüzden mutsuz birine ne öneriniz var?

Güncellemeler:
2ay Hiç kimse umrumda değil ama onların o bakışları yinede canını acıtıyor
2ay Güncel

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• önceliklediksiyonu düzeltmesi ve kazanım kitapları okumalı sonrasında kişisel bakım ve kılık kıyafete dikkat etmeli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla kardeşim ben kendime baktım da noldu? bakımlı oldum vücut yaptım ama boydan kaybettim hep. yine yalnız kaldım

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi ben de bakiyordum da ne biliyor bir sure sonra anlamsız gelmeye başladı bende saldim herşeyi.. ama simdi de etrafındakilerin o bakışlarını sevmiyorum umursamamam istiyorum ama elimde değil canımı yakiyor

• 2ay

Soran kardeşim olayı fazla deşme... :)

• 2ay

@Kıyısında ne ahengi ne onlar gibi olmasından bahsediyon? daha tanımadan düşman kesildiler bana diyorum. muhabbet kuramasaydım haklı olurdun

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakımlı olmaya başlasın. Kendini sevsin en azından

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendinden nefret ettiğini farkettiyse

• 2ay

Kendini sevmeye calışsın yani. Ne bileyim kendindeki farklılıkların farkına varsın. Kendi egosunu kendi tatmin etsin. Daha özenli olsun

• 2ay

Affedilmeyecek hiç bir şey olmaz. Kendisiyle barışık olan insan hatalarının farkına varır hatalarının altına yatmaz. Ezilmeye göz yummaz. Kendinle barış sadece. Hatalarını kendın kabul edemezken başka insanlarla kendini kıyaslamasın mesela. Ufak şeyler ama etkili

• Uyusun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İstemeyi öğren, toplumda kalabilmek için onlar gibi olup ahengi bozmaman gerekiyor, Okey oynayabilmek için okey bilmen gerektiği gibi... Olmak için oyunu kurallarına göre oynayıp başarılı olman gerekiyor, bunlardan önce istemen, anlaman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Toplumu s ikeyim

• 2ay

İşin sonunda Şizofreni olamak var (toplum duruma teşhis koymuş). Sen ne istediğini bul o sana yol gösterir, biraz zorlanabilir veya istersen toplumu dinleye bilirsin.

Yükleniyor...