Evet Bende Tacize Uğradım?

hiç mi hiç tahmin etmezdim başıma geleceğini ama geldi işte ve hiçbir şey yapamadım otobüste oldu ve bilmediğim biyer olduğu için inemedim bile bütün gün eve gelmek için can attım en sonunda arkadaşlar ayrı ağlaya ağlaya yürüdüm sonrada kendimi duşa attım orda da habire ağladım kimseye birşey diyemiyorum zaten ne diyebilirim kimsenin bana acıyarak bakmasını istemiyorum evet benim suçum değil ama yaşayınca öyle olmuyor bu nasıl birşey ya orda 1 2 dakikalık pislik için ben burda günlerce acı çekiyorum nasıl atlatıcam ben bunu?

1|1
13|37

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşananlar hiç hoş değil hakkaten. Akıl sağlığı yerinde olmayan bir ton insan var. Bu dünyada çok daha kötülerini yaşayanlar var. Yinede şükret haline. Barda filmi nin gerçek öyküsü kanları donduruyor mesela.
    O yüzden her zaman temkinli olun ve kendinizi kollayın. Rahatsız olduğun zaman bağırarak tepkini belli etseydin keşke otobüste. Bir daha başına böyle birşey gelirse direk testislerine sağlam bir şekilde vur bakalım bir daha yapıyormu. Baktın yerden kalkacak gibi karaciğerine çalış iflahını kes.
    Bende küçükken tacize uğradım ama kafaya takcak bir durum yok, mantıklı düşününce altından kalkıyorsun. Dünyanın sonu değil yani.
    Dediğim gibi manyak dolu bu dünyada nabarsın abicim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen tanimiyorsun birde bir ömür görmeyeceksin ya ben? Öz amcamin oglu tarafindan ugradim. Üstelik parmagima onunla ortak Nisan yüzügümüzün gecmesi an meselesi. Ailemde aileside kendiside beni yillardir zorluyorlar. Düsün artik bir ömür taciz bir ömür tecavüz.. birde bu tarafindan bak olaya sen en azindan bir daha görmiceksin ben bir ömür görcem:/

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• En fazla ellemistir sende bir hareket etsen biter ne oldu. ki kalabalık otobuste bu kadar anlatir misin?

0|0
    3|0
  • Bak bir tavsiye öyle itler tepki verilmesinden korkar tepkini vermekten asla çekinme ama yaşadığın kolay birşey değil bence lafını bile yapma daha çok aklına gelir unutmak için önemsememen gerekli.

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin onun

2|0
    0|0
  • Büyük geçmiş olsun çok zordur anlamasamda tahmin edebiliyorum böyle ş**fsizleri ibreti alem için döve döve komaya sokucaksın meydanda bir taraflarından asıp sallandıracaksın işte keşke sessiz kalmasaydın ama gerçi ne gelirki elinden bizim millette cins bağırsan etsen deli muamelesi görürsen şaşırmam tekrar büyük geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Zamanında tepki önemli.

0|0
    0|0
  • Dünyada birileri mutlu olmalı birleri mutsuz...
    Peki, sen niye mutsuzu oynuyorsun?
    Mutsuzu oynaması gereken o kadar şerefsiz -sana taciz eden o hıyar da dahil- varken
    Senin mutlu olman gerekmiyor mu?

0|0
    0|0
  • Şeyine tekme atsaydın keşke ya... bağır falan zaten bizim gibi insanlar varsa linç ederlerdi, ama şöyle bir şey de diyeyim, öyle şerefsizlerin ellemesinden bir şey olmaz merak etme, kankan şakasına yaptı diye düşün ya aynı şey fiziksel olarak, zihinsel olarak da senlik bir durum yok yani... erkeklere falan sakın kin besleme, valla otobüste çoğu zaman kadınlar dayanıyo bana dsafkkajdak sağa sola kaçıyorum yapcak bir şey yok iş kafada bitiyor

0|0
    0|0
  • kimsenin sana acıyarak bakmasını istemiyosun o yüzden anlatmıyosun ama burdan da şu an sana acıyarak bakıyoruz malesef?

0|0
    0|0
  • buraya yazacağına karakola yazılı ifade olarak versen daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, bu gibi şeyleri yapanları kınıyorum.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun üzücü bir durum fakat zamanla geçecektir

0|0
    0|0
  • hayatına devam et kardeşim diyer seferede boyle olursa orda hakaret et sana bunu yapana benim gibi biri olursa kavga çıkar zaten bizimde anamız bacımız var.

0|0
    0|0
  • niye yazdın bunu şimdi bize ne?

0|1
    6|4
  • Keşke tepki gösterseydin.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • koskoca otobus tek sen o mu vardı bagıraydın bır ınsan evladı onu ta agoyardı orda

0|0
    0|0
  • o kişiyi burda tarif et bulup taciz nasıl olurmuş gösterelim

0|0
    0|0
  • Bastan tepki koymak bagirmak sizin degil onlarin pismanligi olmali

0|0
    0|0
  • Kırsaydn elini

0|0
    0|0
  • elledilermi?

0|0
    2|0
  • abi bagir cagir, rezil et. sicsinlar agzina. neden susuyosunuz ya? manyak misiniz?

0|0
    0|0
  • ne yaptı ki.

0|0
    0|1
  • Kimse yokmuydu otobüste tepki niye göstermedin

0|0
    0|0
  • Naptiki

0|0
    2|0
  • Küfür etmicem... geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kim o

0|0
    0|0
  • la görende zannedecek tecavüze uğramış bir sakin ol, belki biri yalnışlıkla değmiştir

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin onun; bağırıp ortalığı yıkmalıydın.

0|0
    0|0
  • Hatanın büyük kısmı sende adam seni elliyor sen susuyosun engellemiyosun tabi ellemeye devam eder ve sen böyle yaparak başka kızlarında tacize uğramasına yardım ettin bağırıcaksın iticeksin adamı böyle erkekler daha çok artıcak siz tepki vermezseniz

2|1
    2|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Benimde metroda aynı şey başıma gelmişti okuldan eve dönüyordum fark edince sırtımdan çantamı çıkardım adam hoşlandım zannetti salak sonra aldım çantayı kafasına geçirdim durdum. Pis hayvanlar. İğreniyorum bunlardan yemin ederim

1|1
    0|0
  • kızım sen slkmısın. vuramadınmı hayalarına bı tekme. ya da bagırsaydın. bızde tacıze ugradıkda haddınıde bıldırdık. sımdı acıtasyon yapma

2|0
    2|0
  • Geçmiş olsun bir psikoloğa görün. Sessiz kalınmaması gerek böyle şeylere. Ruh hastaları daha çok cesaretleniyor.

0|0
    0|0
  • Ben diyorum ama anlatamıyorum ki... tabiki zor ama si csaydin agzina orda yaa bari biber gazı bulundurun yanınızda

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • O otobüsü başına yıkacaktın kardeş.
    Neden kendini yıpratıyorsun?

0|0
    0|0
  • naptı? :/

0|0
    0|0
  • Naptı ki sana açık açık anlatabilirsin çekinme

0|0
    0|0
  • Atlatması kolay olmaz tabi. Ama zamanla unutursun. Keşke tepki gösterseydin

0|0
    0|0
  • Tepki göstermediniz mi?

0|0
    0|0
  • Ben bir tesetturluyum olabildigince hatlarimi belli etmeyen seyler giyinmeme rağmen bende yaşadım ortalık iğrenç herif dolu diliyorum kardesleri anneleri vardır ve yaşattıkları sey onlardan cikmadan yapilanin yanlış olduğunu anlarlar.

1|1
    0|0
  • Ben psikologa görünmüştüm

2|0
    0|0
Yükleniyor...