Dış gorunusum yüzünden mi bu durumdayım?

Arkadaşlar son zamanlarda çoğu şeyi saldim okulda ders bile dinlemiyordu, dinleyemiyorum. Bu sabah selam verdiğim aynı sınıfta olduğum kız bir günaydın bile demedi yüzüme bile bakmadı. Kendimi saldim dediğim gibi ve bunun sonucunda 17 kilo aldım bir yılda sporu bıraktım önceden yapıyordum vücudum iyiydi. Saçıma özen gosterirdim giyinisime parfüm ume hatta size şöyle diyim okulum kolej geçen sene kayıt yaptiricaktik babamla gittik okuldaki m. yardimcisi kadın -baya güzel bu arada - bütün kızların gözü üstünde olucak seni burda kaparlar gibi şeyler demişti bunu sadece o değil gorustugum herkes söyledi hademesinden öğretmenine ve bu herkese yapılan bir şey değil özel okul olduğu için öyle algısı oluşmasın gecen sene gerçekten iyiydim gerek tıp gerek fiziksel açıdan ama. kendimi saldim ve nedeni çok fazla şey dayanamıyorum burda son senem sonra uni ye gidicem ama insanların bana acıyarak bakmasını kaldiramiyorum.

Güncellemeler:
2ay 18 yaşındayım şu an lise son a gidiyorum. Geven sene gerçekten iyiydim ama bu sene xoktum hemde ne cokus.

Kendimi toparlamak istiyorum ama istemiyorum da. Bunu kimin için yapicam? Ne için? amacım ne?

Cevabını veriyim hiç. Bunun hikayesi uzun başka bir zaman soru açarım belki yine ama özetlemek gerekirse şunu diyebilirim ; 12 yaşında ailesinin isi yüzünden aniden arkadaşlarından çevresinden okulundan herseyinden ayrılan sonra gittiği yere de çalışamayan sevmeyen ve
2ay Ve tam o zaman ergenlik dönemi gelmiş biri ve herkes onu öyle yanıyor ve ergebligim çok sert geçti tahmin bile edemezsiniz aklınızda ne var amkoym iki sivilce çıkmış diye düşünebilirsiniz ama bundan çok daha fazlası be arkadaşlar. Dalga geçen mi dersin (özellikle kız) insanların yüzüne bakamama mi acıyarak bakılması mi sana ozguvnin psikolojinin cokmsi mi. Bunu belki eski şehrimde arkadaşlarımla beraber atlatirdim bu kadar umrumda olmazdı ama burda tamamen yalnızım ve savasicak bir şeyim yok

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver et diye bir kitap vardı. Okumadim hic ama bir dene istersen 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...