"Üniversitede eşofman giyilir mi" anlayışı?

İstanbul'da yaşarken böyle bir durumla tabi ki karşılaşmadım. 3 senedir karadenizin küçük bir şehrinde okuyorum. Okula eşofmanla gittiğim zaman kızların farklı tepkileriyle karşılaşıyorum. :D "Üniversitede eşofman giyilir mi" anlayışı mevcut bazılarında. Oysa benim sabahtan akşama kadar süren yoğun bir ders periyodum var. Rahatlık en iyisi diye düşünüyorum..

Güncellemeler:
2ay Sorumu eklemeyi unutmuşum ay kusura bakmayın :/

Sorum: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben işe giderken eşofman giyiyorum :D neyin kafasını yaşıyo o kızlar, giyilir tabi. Neredeyse gece mekanlarına eşofmanla gidicem..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• karl lagerfeld bir kere esofman giyen hayatini kontrol edemeyen biridir kendini kontrol edemeyip herseyi salan biri yani, yolculuk olsada ne olursa olsun asla esofmanla cikmam

0|0
    0|0
    • 2ay

Eşofman giyen adam poposunun ne istediğini bilen adamdır. Oldu olacak yolculuk yaparken de stiletto giyelim.. :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Giyilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Takımla da gidilir pijamayla da ben daha spor bir şeyi tercih ederim ama her türlü gidilir

0|0
    0|0
  • Besyo mu okuyosun hayırdır

0|0
    1|1
  • Özgüvenin için tebrik ediyorum kardeşim. sen ksda ve real hayatında kimseyi dinleme önemli olan kendini nasıl iyi hissettiğin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynı fikirdeyim. Sekiz saat kafam patlıyor zaten. Dapdar pantolonlar la bir sırada 90 dk aralıksız oturmak nedir bilmiyor bu insanlar galiba

• 2ay

bilmiyorlar çünkü tek ötebildikleri yer sanalll

• Gayet normal bir durum

0|0
    0|0
  • Aşurtman ı spor yaparken kullansak?

0|0
    0|1
  • bende esofmanla gidiyom o konuda sulalem raad

0|0
    0|0
  • Allah allah ben şalvarla gittim antalya'nın göbeğinde nolucu

0|0
    0|0
  • Elbette katiliuorum

0|0
    0|0
  • Esofman giyilur cok da yakisiyo kizlara

0|0
    0|0
  • Giyilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Giyilir ne var bunda😂

0|0
    0|0
  • Yok gecelikle gidelim.

0|0
    1|1
  • Ben ömrümün sonuna kadar eşortman giymek istiyorum. Üniversitedeki bu anlayış saçma, herkes istediğini giyer.

0|0
    0|0
  • Aksine biz İstanbul kızları eşofmanla gitmeyiz.

0|0
    3|1
  • Besyocular giyiyor onlar bile itici geliyor kb. Ben casual takilmayi seviyorum

0|0
    1|1
  • Onlara dön ve de ki: sizi lanet olası pislikler burayı defile mi sandınız? :D :D

0|0
    0|0
  • Bncede biraksalar pijamayla bile giderim yani :))

0|0
    0|0
  • Neden giyilmesinki

0|0
    0|0
  • Hangi bölüm

0|0
    0|0
  • boşver sen onları eşofman giyen rahat insanları her zaman seksi ve çekici bulmuşumdur aldırma onlara isteyen istediğini giyer lise değil orası

0|0
    0|0
  • Universiteye geliyoz abimin dugunune degil de onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...