Hristiyan arkadaşlarıma söyleyecek bir şey bulamıyorum?

Neden musluman ülkelerin fakir ve cahil olduklarini soruyorlar demekki islam doğru değil diyorlar çok eşlilik var diye erkeklere şehvet düşkünü diyorlar onlarda tek eşlilik var musluman kadınlara acidiklarini söylüyorlar sürekli

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman ülkeler fakir değil. ABD'nin Arabistan'a borcu o kadar çok ki artık fâiz işletilmemesine karar verdiler.
    Müslüman ülkelerin kargaşa içerisinde olması o emperyalist hristiyan ve yahudi ülkelerin sonucudur. Osmanlı zamanında orası güllük gülistanlıktı. Ne zaman ki elden çıktı, petrol mücadelesi, büyük israil projesi ile karmakarışık oldu. Bu kargaşayı çıkaranlar da emperyalist batılı devletlerdir. Demek ne sen ne de arkadaşların tarih bilmiyor.
    Müslümanların birliği, hristiyanları her zaman korkutmuştur. Müslümanları birlik içinde tutan ise imanlarıdır. O yüzden emperyalist devletler müslümanların imanlarını, birliklerini bozmak için müslüman görünüp batıl fırkalar kurdular. Propaganda ile milyonlar harcayarak bir kısım halktan destek buldular. Bugünkü hale getirdiler.
    Bir zamanlar dünyanın en medeni devleti Osmanlı idi. Osmanlı bir islam devleti idi. Yine bir zamanlar dünyanın en medeni devleti Endülüs Emevi Devleti idi. Tıp ve Astronomi ilimlerinin temeli bu devlette atıldı. Bugün batı bu ilimlerdeki inkişafını Endülüs Emevilere borçludur. Dünyadaki ilk Tıp fakültesi Endülüs Emeviler'e aittir. O da bir İslam devleti idi. Demek ki medeniyetin çalışmakla alakası var. Bugün de müslümanları kendi hallerine bıraksalar hristiyanları geride bırakırlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ülkeye fakir derken halkı kastediyorlardır. Arap krallar altın klozet kullanırken halkın bir kısmı sürünüyor.

En İyi Kız Görüşü

• De bizim ulkemiz araplarin ki gibi degil ama gittikce benziyor diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O Hristiyan arkadaşına de ki Müslümanlar Hristiyanlar gibi kalleşlik yapmadığı için masumları öldürmediği için Para ve güç uğruna başkalarının hakkını yemedikleri için bu şekildeler de ve Çok eşlilik sadece Müslümanlarda yok de ayrıca Hristiyanlar her önüne gelenle zina yaptıkları için evlenmeye gerek duymuyorlar de

0|0
    0|0
    • 2ay

Aileleri çok düzgün izlediğiniz dizi ya da filmlerdeki gibi değil söylesem dalga gecerler

• benimde hırıstiyan arkadaşlarım var
    evet onlarda tek eş var ama
    hepsi eşini aldatıyor! zina yapıyor! bir sürü sınırsız birliktelik!
    ama evliliğe gelince tek
    islamda çok eşlilik vardır ama aldatma yoktur
    erkek 2.3. 4. eşinede bakar onlardan çocuk yapar
    bu gün avrupada bırak evliliği zinada türk milletiyle yarışıyorlar
    erkekler dünyanın her yerinde şehvetlidir
    bu doğaldır normaldir
    önemli olan şehvetini evlilikle gidermektir
    islamın yaşandığı yerle dünyada azdır
    örneğin suudi arabistanda yaşanır
    onlarda zengindir
    fakir kısım genelde mesheplere bölünmüş ırak iran türkiye gibi ülkeler

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok eşlilik = her eşi aldatmak oluyor. Sadakat diye bir şey yok.

• 2ay

Arabistana git sen 4 kadın al yasa kafana gore

• 2ay

4 tane alacam demedimki
      ben bir tane düşünüyorum:)
      ama 4 olsa iyi olurdu:)
      canım sıkılmazdı

• Tanrı sizleri affetmeyecek de

0|0
    0|0
  • baştan sona haklılar bak akalım müslüman ülkelerde kadına verilen değer ve nasıl gerici cahil olduklarına örnek pakistan iran arabistan ırak Türkiye gibi

0|0
    0|0
  • onlarda tek eşlilik varda ne oluyo herkez birbiriyle

0|1
    1|1
    • 2ay

Hayır değil çok düzgün aileler var

• 2ay

ya sen islamiyetten uzaklaşmıyosun elin gavuruna nedicemizi yazmaya üşendim ondan kısa geçtim :)

• 2ay

Yo değil burda ne kadar varsa orda da oyle

Kızlar Ne Diyor 2

• onlarla arkadaş olma

0|0
    1|0
  • Bende soyleyecek bisey bulamiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...