Ben bu çocuğu nasıl otturabilirim?

Bir mğrencim var. 3 yaşına gircek Ekim'de. Neyse sonof kuralına uymuyor. Bugün bir saat koşturdum peşinden mindere otursun diye oturmadı. Ay ben ne yapcam nasıl oturtcam?

Güncellemeler:
2ay Aşağıladınız için teşekkürler. Amacıma ulaştım farklı bir yöntemle. Sadece yardım amaçlı soru sordum demediğiniz laf kalmadı.

3|2
15|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkçe konuşmayı ögrenirseniz anlaşabilirsiniz bence.

1|0
    0|0
  • Daha yazı yazmayı bilmiyosun seni oraya öğretmen yapanın aklına ben

0|0
    0|0
  • Bunun eğitimini alan sensin, bize sorma. Buyur göster kendini :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne demek istedin sen

• 2ay

Yanlış anladım yazdığını, yanlış anlamamın sebebi ise görüş sahibi arkadaşın yazım hatasından dolayı. Tekrardan özür dilerim iyi aksamlar.

• 2ay

@CykaBlyat59 est kardeşim mühim değil hayırlı gecelerin olsun.

• büyük sorun cidden

0|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ çözümün varsa konuş sınıf kuralını bozuyo arkdaşlarına Aizarar veriyo tabi bütük sorun.

• 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ dil gelişimi gelişmemiş bir öğrenci bu yerinde hiç durmuyo ve her seferinde ödül vererek alıştırmak istemiyorum

• 2ay

O zaman ceza ve yaptırım

Kızlar Ne Diyor 14

• Nasıl osutturabilirim diye okudum ya. Hahaha ay sesli guldum. Oyun haline getirsene sen de. Minder kapmaca falan oynayin. Bu sekilde yavas yavas alisir. Basit bir sekilde oynamaya calis ne biliyim. Cocuk cok kucuk ikna edemezsin ama oyun gibi yaparsan uyar bence

0|0
    0|0
  • Ogretmen olmussun sen nasil bilmiyorsun? Bir cocuk gelisim uzmanina sor. Pedagoga sor... Ama bu konuda hic egitim vermediler mi size ve bu biraz da yaraticiliga bagli. Mesela tvde gormustum kadin geldi cocuguna sen oyuncaklarini kutunun icine koyamazsin bence sen beceremezsin dedi cocuk inatlasti hayir yaparim diye yaparsin yapamazsin derken cocuk yapti :D bu sekilde yaraticiliga bakiyor biraz da...

0|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ eğitimini çok aldım canım. Öyle herşey inatla olmuyo işte o programı biliyorum ve kimse onaylamıyo o programı

• Çocuğu yormak yerine ilgi alanları ni öğren ona gore bir oyun alanı oluştur çocuğu koşturup başından savmak yerine ilgilen... Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Piskopat hatun diyor ki güzelmis😊

0|0
    0|0
  • Piskopat hatun şu soruyu yazdıktan sonra son kez gözden geçirseydin ne iyi olurdu

0|0
    0|0
  • iğne yap korksun sgshjsg

0|0
    0|0
  • Oturmaz o helede inat etmişse

0|0
    0|0
  • Ödül vererek yaptır

0|0
    0|0
  • İşin uzmanı sensin abla biz nerden bilek

0|0
    0|0
  • Senin çocuğun mu var?

0|0
    0|0
  • Kanka esin ablan kızıyo bak de 😂

0|0
    0|0
  • Bizimkide oturmuyor o yasta hiperaktif cocuk normaldir

0|0
    0|0
  • cocukla bence bır nalasma yap + koy mesela olumlu davranıslarında odullendır cıkarcı bu donemde o cocuk

0|0
    0|0
    • 2ay

Psikopat_hatun diyor Kİ bide öyle denicem ama dha önceki denemelerim sonuç vermedi tekrarlayım

• 2ay

Nerde anlamaz 3 yasina yeni girmis kuzenim var baya baya anliyor

• 2ay

Psikopat_hatun diyorki hiperaktifve dil gelişimi geti.

• Çok sorun çıkarıyorsa ailesine söyle belki onları dinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...