Hic dogru düzgün arkadas cevrem yok... Önemli mi sizce arkadas cevresi?

Arkadas cevresi onemlimi sizce yoksa ne kadar arkadaş cevren olursa olsun sonunda hep tek misin?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında dünyadaki en önemli şeylerden biridir arkadaş çevren.. gelişmiş ve bir birey olabilmiş çevren seni yüceltirken gelişmemiş saçma sapan insanlarla dolu bir çevre ise seni yerin dibine sokar.. gelişmeni engeller.. her zaman ayak bağı olur sana..
    yalnız mısın konusuna gelince daima yalnız sın zaten.. insan kendi ayakları üzerinde durmalı.. Kendine kalıyor insan nihayetinde.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş çevresine gerek duymadım hiç kalabalıktanda hoşlanmıyorum tek bir dostum var yetiyor ve evet kalabalıkta yalnız hissetmek kadar kötü bir duygu yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru düzgünden kastın ne bilmiyorum ama adam gibi bir arkadaş çevresi kurana kadar sabret gerek yok boş insanlara kardeşim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bos insanlarla derken su anda oyle bir arkadas cevrem yok çünkü dikkatimi ona versem derslerim aksar onun icin şimdi gerek duymuyorum ama universiteyi kazandığımda hic yokken sağlam arkadasliklarim olur haksizmiyim şimdi benim icin derslerim önemli arkadaş degil

• 2ay

Saçma olur zaten

• 2ay

Benim yanimdaki arkadasim dersane baslayali 1 hafta oldu bu ikinci haftası hani yeni yeni sinif birbirine alıştı o herkezle konuşuyor ama ışte ben öyle degilim cok da bos da konusmayi sevmem

• arkadaş çevresi tabikide önemli, üzülme üniversiteye gittiğinde yaparsın. Sadece insanları kırma, hoşgörülü ve güleryüzlü ol onlar seni aralarına alır. Ya da ben lider vasıflıyım diyorsan sen ortam kurarsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende lider vasfi yok ben daha cok grup seklinde seviyorum mesela dans grubu

• önemli tabi

0|0
    0|0
  • Evet önemli ama cevrende karaktersiz çoksa yalnızlık iyidir

0|0
    0|0
  • Arkadaş çevresi önemlidir

0|0
    0|0
  • Bende tonla var ama sallamıuorum hiç birini sence önemlimi

0|0
    0|0