Yalnızlık durumunuz nedir?

Yalnızlık durumunuz nedir?

• Yalnızım.
    28% (16)38% (23)33% (39)Oy Ver
  • Yalnız değilim.
    18% (10)17% (10)17% (20)Oy Ver
  • Kalabalıklar içerisinde yalnızım.
    54% (31)45% (27)50% (58)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Güncel...
2ay +++

0|1
9|26

En İyi Kız Görüşü

• Hayat bir evden ibaret olsaydı ben halının üstündeki toz olurdum o derece jsjsjs :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 25

• *ADELE* Bu kadına aşığım. Kendisine yaklaşabilirsem gıdısından bir parça koparacam, onu kavanoza koyup sabah akşam onunla yatacam, biraz duygulandım.

0|1
    0|0
  • Çevremde çok insan olsada kafa olarak yalnızım mutluyum

0|1
    0|0
  • en az 800 kişi tanıyorum ama inanki dostum bu diyeceğim 3 kişi var kız arkadaş konusu ise bana çok uzak...

0|1
    0|0
  • Böyle yaşamayı da ben seçtim ben kalabalık içinde yalnız kalanım.

0|1
    0|0
  • Herkesin mutsuzluktan delirdiği bir yerde deliremeyecek kadar akıllı olan bir nano-fizik profesörü kadar yalnızım

0|1
    0|0
  • Yapayapayapayapayapa yalnızım ama şu anlamda kız konusunda arkadaşlarım var ama çoğu erkek gerçekten çok çok çok çok çok çok yalnızım

0|1
    0|0
  • Yanlizim ne ailem var ne arkadaslarm var tek basima tek basima kaliyorm kimseyi tanimadigim bir sehirdeym yanlizlik guzeldir ya yeni bir baslangic icin amcak bir sure sonra baya yoruyor hasta olunca kimse yok yaninda tek basina ölüm triplerine bile girsen teksin zor kardo zor.. Allah kimseyi yanliz birakmasij

0|1
    0|0
  • Yalnız değilim.

0|1
    0|0
  • yalnızım..

0|1
    0|0
  • Yanlızlık! Ne demek?

Canını yakanın birisinin olmamasıdır hayattında boşuna ağlamadığımız bir şeydir yanlızdır aslında biz hep 5 kişiydik ben ve 4 duvar...

#Ogisins

0|1
    0|0
  • Kadrolu sap

1|1
    0|0
  • Allah herkese gönlüne göre versin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Amin hayırlısıni nasip eder insallah muhim olan o

• 2ay

Allah insallah daha hayirli biri çıkarır karsina bundan sonra :/

• 2ay

Amin insallah, yaptigim sey kesinlikle yanlis biliyorum bunun farkindayim ama bazen insan oyle insanlarla oyle durumlarla oyle seylerle karsilasiyor ki ne yapacagini nasil hareket edecegini inan sasiriyorsun. Yapi meselesi sana yapilir kaldirabilirsin takmazsin belki bana yapildi kaldiramayacagim birseydi misliyle karsilik verdim. Yasim 25, ben 19umda bir kiz asik olup 4 sene ayrilik acisi cektigimi bilirim de hala arkasindan kotu konusmam. Kimisi var arkasindan ana avrat soversin, kimisi var allahina onu senin hayatina soktugu icin ve onun sana yasattiklari icin aldigin her nefese sukredersin.

• D) yalnızlıkta master yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Yalnız değilim.

0|1
    0|0
  • C secenegi

0|1
    0|0
  • hiç ilişkim olmadığı için artık çokda düşünmüyorum ve ayrıca erkek olmama rağmen hala bakireyim

0|1
    0|0
  • kuduz bir köpek kadar..

0|1
    0|0
  • yalnızlığı seviyorum

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla müzdaribim

0|1
    0|0
  • Hardcore.

0|1
    0|0
  • Yalnızlık mı o da ne :)

0|1
    0|0
  • yalnızım

0|1
    0|0
  • Kalabalıklar içerisinde yalnızım...

0|1
    0|0
  • Adele çok itici bir kadın; pardon balina.

0|1
    0|0
Yükleniyor...