Şarkının adını bulamıyorum yardım (yabancı) ?

Son zamanlarda sürekli radyoda falan duyuyorum bu senenin mi eski mi bilmiyorum ama sözleride hızlı olduğundan aklımda tutunca unutuyorum. Ama şarkının girişi omay omay omay diye başlıyor. Omay yazdım ama oh my oh my oh my da olabilir. Bilmiyorum belkide başka birşey diyor ama. Şarkıda saksafon da var. aralarda çalıyor. lmfao new thang şarkısındaki saksafon gibi bir ses. Ama aynısı değil tabi. var mı buna yakın bişey bilen?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• omay omay koptum yaa :) bu şarkıyı bu şekilde bulana 100 bin Tl ödül vermen lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Get ugly olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok canım ya onda da God var o değil oh my god demiyor :/

Erkekler Ne Diyor 6

• oh my

0|0
    0|0
  • o my god

0|0
    0|0
    • 2ay

O değil onu biliyorum bu üç kere omay diyo. God yok 😂

• shazam diye bişey var

0|0
    0|0
  • fazla açık anlatamamıssın yiksa sana yardımcı olurdum

0|0
    0|0
  • sean paul omg şarkısı olabilir o

0|0
    0|0
  • Aint my fault - zara larsson

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaaa allahım seni kim gönderdi varya bitanesin şu an dile benden ne dilersen ahahaa 😂 drli oldum ya 3 haftadır bulamıyorum. Mağazada çalışıyorum bu da çalıyor bide. Ayy şu an çok mutlu oldum ya ne dileğin varda gerçekleşsin inşallah 😄

• 2ay

hahaha tesekkur ederim. Bir dilegim yok caninin sagligi :) zara'nin baska guzel sarkilari da var youtube'a yazip dinleyebilirsin.

• 2ay

Biliyorum hepsini sesini çok seviyorum zatende. oşarkıda onun olduğunu hiç anlamamıştım dinlerken sesi farklı geldi denekki. tekrardan sağol 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Shazam uygulamasını telefonuna yükle. O sana istediğin şarkıyı bulur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl olucak

• 2ay

evet çok iyi bir program shazam

• 2ay

rica ederim.

Yükleniyor...