Lgbt'li bireylerin evlat edinmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle ben homofobik bir insan değilim ancak lgbt'li bireylerin evlat edinmelerini pek hoş karşılamıyorum. Aile kavramına aykırı geliyor bana trans bir kadının evlatligina hic bir zaman gerçek bir anne gibi olamayacağını düşünüyorum.

@marilynWomanson ( senin görüşünü merak ediyorum.)

Güncellemeler:

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu hikayeyi cok fazla anlattim simdi uzun uzun yazmak istemiyorum.

Bir kadin sehrin gobeginde sinirle bebek arabasini iterek yuruyordu. Bebegi yola savruluyordu neredeyse.

Ve o gun o kadina cikisan tek insan bendim. O kadar erkegin, o kadar annenin arasinda. Ve kadin sac bas giristi bana ama pes etmedim.

Ertesi gun yine ayni yerde bir kadin daha yeni yeni yuruyen belli ki en fazla 2 yasinda olan cocugunu tokatlayip vuruyordu. Uzerine donurma dokmus. "Nankor evlat"mis.

O an dusundum bu insan musvetteleri dogum yapabiliyor ama ben yapamiyorum. Onu da gectim birileri beni tanimadan "senden zaten anne olamaz" diyor. Sen gibi.

Evlat edinmeme karsi cikma sebebiniz de cok komik. Biyolojik erkek ve kadinin seks yapip sonra sokaga attiklari cocuga sship cikmama toplumun aile kavrami izin vermiyormus...

Acıyorum bu ulkeye. Bana gore de kitap okumayanlar ebeveyn olamamalı ama bir tane çomar cikiyor ve kitap okuma oranı %4ün altinda olan bir toplumdan 3 cocuk istiyor.

0|1
    1|0
    • 2ay

Uzun yazmicam demisim de yazarken sinirlendim bir gaza gelmisim yine destan olmus

• 2ay

Peki o halde suc onla dalga gecen toplumun mu olur yoksa ona annelik eden benim midir suc?

• 2ay

Ben zaten sana suçlusun demedim ki

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocuklar açısından ben de iyi bulmuyorum

1|1
    1|1
  • Evlat edinilen çocuğun hayata bakış açısı nasıl olur bilemiyorum? Artniyetsiz bir çift gayet bakabilir.

0|1
    0|0
  • Çoğu ebeveynden daha iyi yetiştirirler çocukları.

0|1
    2|0
  • Kendileri fitratlarina aykırı yaşıyor olabilirler ama o çocuklar bunu kabullenmek zorunda değiller. Psikolojileri bozulur kesinlikle karşıyım kabul edilemez birşey

0|0
    1|1
    • 2ay

Insanin dogasinda bilgiye aclik vardir. Yani fitratina aykiri olan sensin. Beyni bilgiye kapali, arastirma geregi duymayan bir insan psikolojiden bahsediyor. Ilginc.

• 2ay

Yoo, bence hâlâ çok yazık :)

• 2ay

Hala yazik degil demedim. Hala anadolu çomarisin, hala okumuyorsun. tabii hala yazik;)

• Olabilir senin düşüncen ama ben homo bireylerin çocuklarının kötülüklerini görmedim.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dusunmeye degmez diye anlik bir dusundum 1saniyecik sikinti yok okadarina

0|1
    0|0
  • kendi istegi ile kadin olmayi secmis bir insanin dogustan kadin olan bir cok kadinda daha iyi bir anne olabilecegini dusunuyorum. en azindan daha iyi bir egitim verir.

0|1
    2|0
    • 2ay

eksilemekle olmuyor o is bir fikrin varsa soyle adam yerine koyup gorusumuzu bildirdik azicik saygi

• 2ay

Yanlışlıkla eksiye basmışım bilerek yapmam öyle bir şey sonuçta herkesin görüşüne saygı duymak gerek

• 2ay

sorun değil

• Hepsi değil ama bazıları çoğu insandan daha farkındalıklı bireyler oluyor. Bir çok normal insandan daha iyi çocuk yetiştirirler.

0|1
    0|0
  • cinsiyet karmaşası yaşan birinin evlat yetiştirmesi ne derece sağlıklı olur ki...

1|0
    0|0
  • Bende O evlat ettikleri çocukları oraya bırakan şerefsizleri hoş karşılamıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...