Biz Türkler neden güzel/yakışıklı değiliz?

Biz Türkler neden güzel/yakışıklı değiliz?

Güncellemeler:
2ay Çok enteresan. Rus rus diye ağlayan oğlanlar şimdi de "İyiyiz güzeliz" diyor. Bir milletin erkekleri yakışıklı, kadınları çirkin olamaz veya tam tersi. Biraz daha tutarlı cevaplar verebilirsiniz isterseniz.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın güzel olması için, ebeveynlerinin güzel olması icap ediyor. Türkiye'de insanlar daha 10 sene öncesine kadar görücü usulü evlenip, birbirlerini sadece gerdekte görüyorlardı. İki çirkin insanın evliliğinden de çirkin çocuklar doğuyordu. Ancak artık böyle değil, insanlar flörtleşerek evlenmeye başladıklarından, artık kadınlar içgüdüsel hareket ederek, güçlü ve güzel baba potansiyelli erkeklerle ilişki kuruyor. Bu da gelecek nesilin güzelliğini etkiliyor. Bu yüzden yeni nesil, eski nesile göre daha güzel olmaya başladı. Olay tamamen çirkin insanın güzel insanla evlenmesiyle ilgili. Çirkini çirkine verirsen, sonuç yine çirkin olur..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yoo gayet iyiyiz

0|0
    2|0
  • icinde avrupa kani tasiyan turk cirkin olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Neye dayanarak söylüyorsun bunu?

• çünkü Türk değilde sonradan müslüman olmuş ermeni_rum_bizans_avrupalı_kürt_çerkez çomarları melezleri olduğunuz için

0|0
    0|0
    • 2ay

Mantıklı bir cevap değil. Biyolojik olarak ikna edici şeyler bekliyorum. Bu arada müslüman değilim ;)

• 2ay

Kendini daha saygılı bir biçimde ifade edebilirsin, biraz gayret et.

• 2ay

rumlar sizi çok nazikleştirmiş:)

• Kim diyor =D
    Ben de Türk'üm =D

0|0
    0|0
  • ben türk değilim ozaman

0|0
    0|0
  • Kendi adına konuş..

0|0
    0|0
  • Allah böyle yaratmış kardeşim ne yapalım şimdi mk

0|0
    0|0
  • valla o senin problemin :D

0|0
    0|0
  • kime göre neye göre?

0|0
    0|0
  • kendi adına konuş :)

0|0
    0|0
  • biizler güzel yakişikliyiz, ama senin bu sorunda olduğu gibi, bir birimizi beğenmiyoruz

0|0
    0|0
  • Haklısın lan

0|0
    0|0
  • gayet de güzel ve yakısıklılar var
    her ülkede oldugu gibi

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türk değil miyim acaba.
    Neremiz çirkin ya accık memelerimiz küçük diye çirkin demene gerek yoktu.

1|0
    0|0
  • Bence çirkin değiliz kesinlikle. Kendimize bakmıyoruz. Son zamanlarda erkekler de kızlarda daha bakımlı. Bir de güler yüzlü olursak üstüne sempati kazanmış oluruz.(ki bence en büyük eksik) Dizilerde filmlerde müzik kliplerinde Hollywood da gördüklerimiz de yabancıları olduğu gibi yansıtmıyor. Onlara gore değerlendirip komplex yapmayalım. Temiz düzgün sac hoş koku kişisel bakima dikkat biraz da özenli giyinmek güzel içten bir gülümseme güzel seksi şirin havali olmaya yetiyor.

1|0
    0|0
  • kim demiş değiliz diye onların sorunu bu :D

0|0
    0|0
  • Ben yurt disinda yasiyorum egitimim içim ve inanki Türkler çok güzeller yakisiklilar ya artik böyle düsüncelerden vazgeçin👍👍

0|0
    0|0
  • Kendi adına konuş 😂

0|1
    1|0
  • hiç öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kim diyor canım onu
    Bizim kadınımızda erkeğimizde güzeldir :)

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosunuz beee... ne taşlar var bunun habaeri yok

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri yakışıklı değil. Dışarıya çıkıp genel çevreye baktığımda çoğu erkek tipten hapislik

0|0
    0|0
Yükleniyor...