Bazıları dış görünüşümüz benzemiyor diye Orta Asyadan gelme değiliz diyorlar?

Halbuki dış görünüşü belirleyen iklim ve çevresel faktörlerdir. Sizin yorumlarınız nedir bu konuda?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Keske benzesek ama biz farkliyiz kimse kimseye benzemiyor irili ufakli guzelli cirkinliyiz turk oldugumuz burdan belli gibi. 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama kökenimiz Orta Asya dimi?

• 2ay

Evet ama sen tipleri soruyorsun. Tipler bu yuzden degisiyor.

• 2ay

İklim ve çevresel faktörler değiştiriyor tipi. Aslında genetiğimiz Orta Asyalılara çok yakın.

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın = )

1|0
    0|0
  • Doğru söylüyor olabilirler. Türkiye nin etnik kökeni komple orta asya değildir bayan. Herkes kırma. Yunan kökenli bulgar kökenli hatta karadeniz kısmı rus kökenli insanlar doğu kısımlarda arap kökenli ve azeri kökenli insanlar fazla. Yani Türkiye Türkleri orta asyalılar denilemeye bilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Başka ırklar ile karışılmış olabilir ama temelmizde Orta Asya var.

• 2ay

Yok artık. İtalyanların soyu Batı Avrupalılara dayanmaz mı?

• 2ay

Araştır istersen😊 Herşeyden önce italya batı avrupada değil ki soyları dayansın oraya. İtalya günay avrupada bulunur. Türkiye de avrupanın güney doğusunda dır. İtalyanların soyu dediğim gibi araştırmalara göre Türklerden geldiği ortaya çıkmıştır. Yani demek istediğim şu ki Türkiye de sadece küçük bir azınlık orta asya dan gelmedir. Farklı etnik kökenlere baktığımızda toplam 20 farklı grup varsa. Bunlardan sadece 6-7 tanesi orta asyadan gelir. O yüzden genelini orta asya demek çok yanlış olur.

• Nerden biliyorsun gelmediğini diye soracaksın

1|0
    0|0
    • 2ay

Soruyorum ve diyorlar ki dış görünüşümüz benzemiyor.

• 2ay

Yoksa Amerikalı ve Fransız siyahilerin de beyazlaması gerekirsi

• 2ay

Türkiye çok karışık

• Benim gözler biraz çekik ben safkan orta asyalıyım😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...