Kızlar, Sizden 4 yaş küçük bir erkekle evlenir misiniz?

Sizden 4 yaş küçük bir erkekle evlenir misiniz?

Ve sizin kızınızın, bacınızın böyle bir evlilik yapmasına müsaade eder misiniz?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• herhalde kendimden küçük birisiyle evlenseydim en fazla iki yaş küçük birisiyle evlenirdim. muhtemelen bir kadının kendisinden küçük bir erkekle evlenmesi için çok olgun oturaklı olması lazım. onun dışında kendisinden küçük olan erkeğin hareketleri çocuksu , saçma gelebilir ve tahammül edemeyebilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok ağırbaşlı ve efendiyim. Hatta çevremdekiler sen hiç cocuk olmadın hep büyük adam gibiydin derler. Böyle biriyle evlenir miydin?(4yaş küçük ama)

• 2ay

önemli olan biyolojik yaş değil ruhsal yaştır. herkesin hayatında herşey olabilir aşık olursam evlenedebilirdim ama onun dışında kendimden dört yaş küçük birisi ile duygusal bir ilişki yaşayıp evlenmek aklımın ucundan geçmezdi galiba.

Kızlar Ne Diyor 22

• Hayır

0|0
    0|0
  • Analık mi yapacağım.

0|0
    0|0
  • Buyuk konusmiyim ama ben evlenmem. Erkekler gec olgunlasir bu yuzden yasca buyuk erkekler daha iyi genel olarak kizlar icin. Ama tabii olgun olanlarda oldugu icin evlenen de var.

0|0
    0|0
  • Gayet normal yani evet

0|0
    0|0
  • evlenmem en az benle yaşıt olmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler genç kızlarla evleniyosa kadınlarda genç erkeklerle evlenebilir kankilop

0|0
    0|0
  • Dusunce bakimindan uyusmayiz ve evlenip cocuk sahibi oldugumuzda ondan kat kat buyuk gozukuruz onunda gozu kayar baskalarina

0|0
    0|0
  • Yaşıtı bulduk da küçüğü kaldı 😅😅

0|0
    0|0
  • Hayat neler getirir bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim

0|0
    0|0
  • İki tarafta da yaşın çok önemli olduğunu düşünmüyorum önemli olan kafaların uyuşması, anlaşabilmek bence.

0|0
    0|0
  • Musade ederim istiyorlarsa

0|0
    0|0
  • hayır hiç hazzetmem

0|0
    0|0
  • 2000 li sevgilim vardı benden 4 yaş küççük olduğunu öğrenince engellemişti beni :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Platonik aşk galiba

• 2ay

Adfadgsa platonik değilse senin büyük oldyğunu nasil anlamadi

• 2ay

ya bizi yengem tanıştırdı il dışında bide ama öyle böyle değil çocugun zeka seviyesi mükemmel. Ben sanıyorum üğniversiteye felan gidiyo ki zaten konuşurkende hep öyle muamele gösterdim sonra bitti işte. arada engeli açaar 'Özledim' yazar hemen engeller tekrar, psikolojisi bozuk galiba

• Erkek küçük olmamalı bence ben kendi yasitimla bile evlenmem

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Zengin misin

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz benden büyük olsun o beni çocukluk tan kurtarsin beni mi onu büyütecem

0|0
    0|0
  • Bence uygun değil erkeğin olgun olması lazım

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım ama istemezdim

0|0
    0|0
  • Evet, hatta tercihim bu olur. Ne kadar genç o kadar iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...