Askerde sol eliyle yemek yiyenlere komutanlar niye takıyor?

Babam askerdeyken bir askerin sol eliyle yemek yediği için ilk gün pis bakışlarla karşılaştığını ikinci gün komutanlardan dayak yediğini anlatıyor. Bu nasıl saçmalık böyle benim abim solak her gün bu or*spu çocuklarıyla mı uğraşmak zorunda kalacak yani?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka bak sana bir tane hikaye anlatayım. Askerin biri sürekli olarak üniforması düzgün değil diye komutanından dayak yiyormuş. Komutanı da aslında herifin tipini hiç beğenmediği için dövüyormuş bunu. Bir gün demiş ki ulan hep kıyafetinden dolayı dövüyorum bunu aslında her gördüğümde biraz daha çeki düzen vermiş kendine bugünde sigara almaya gönderiyim. ben ona Winston al diyim bu gitsin gelsin winston soft aldıysa neden box almadın diye döverim box aldıysa niye soft almadın diye dçverim demiş. Çağırmış askeri ''oğlum git bana winston kırmızı al'' demiş. Asker parayı almış tam arkasını dönüp gidecekken ''komutanım soft mu alacağım box mı demiş'' Komutan bunun yüzüne bakmış bakmış senin kılık kıyafetin niye düzgün değil ulan deyip yine dövmeye başlamış. Bunu bir dönem babalarımız amcalarımız yaşlarında ki adamlar çok anlatırdı. O dönemler öyleymiş bu dönemde neredeyse dayak yok denecek kadar azaldı. Aptal adam dayak yiyor ya da emirlere karşı gelen adam oda en fazla bir iki tokat eskisi gibi değil hiç bir şey askeriyede.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• saf mısınız salak mısınız anlamadım ki.
    askere kaşık tutmayı bilmeyen adam geliyor ona bile bu sebepten dayak atılmıyor. kaşığı solla tutana mı vuracak birde komutan yani

0|0
    0|1
  • takintili ruh hastasina denk gelmis

0|1
    0|0
  • Yobazlar yüzünden işte her yerde zararlilar

0|1
    0|0
  • Bende solağım la

0|0
    0|1
  • 5 sene önce yaptım askerliği dayak felan yoktu yani herşey rahat bir şekilde ilerliyor sol veya sağ el kullanması bir şeyi değiştirmez. Rütbeliler cins elbette ama odası ayrı

0|0
    0|0
  • Haram sanirsam ondan

0|0
    0|1
  • Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
  • Babana öylesi denk gelmiş. Herkese aynı şeyi yaptıklarını nerden çıkardın

0|0
    0|0
Yükleniyor...