Türk vatandaşlığı?

Merhaba arkadaşlar siteyi önceden izliyordum, aça üye olmak nasip olmamıştı. şimdi üye oldum. ben yabancıyım, türk vatandaşı olmam için ne yapmam gerekiyor?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Suriye vatandaşı ol. Sonrasında da Türkiye'ye sığın. Hem vatandaş olursun hem ekstra haklar elde edersin.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yasadigin ülkede konsolosluga basvuracaksin ama türk vatandasligina gecmeni tavsiye etmem eger türkiyeye kesin dönüs yapmayacaksan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Azerbaycan çifte vatandaşlığı reddediyor. :( ya komple vatandaşlıktan çıkacaksın ya da sadece Azeri kalacaksın. Eğer böyle bir kanunu olmasaydı çifte vatandaş ol derdim ama eğer gerçekten istiyorsan konsolosluğa başvuru yapmalısın.

1|0
    0|0
  • Vatandaşlık için başvurmalısın ve beş sene en az ikamet etmelisin yasal olarak!

1|0
    0|0
  • Evlenmen gerek 😂

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu sorayım. Madem türk değilsin nasıl türkçeyi bu kadar iyi konuşuyorsun? Ayrıca neden türk vatandası olmak istiyirsun?

0|0
    0|0
  • Ne vatandaşısın

0|0
    0|0
  • Dünyadan her önüne gelene vatandaşlık veren Tek ülke Türkiyedir bir konsolosluğa baş vurursan yarın alırsın vatandaşlığı

0|0
    0|0
  • Olma bence 😃😂😂

0|0
    0|0
  • 5 yıl dışarı çıkmadan oturma izni alman gerek. her yıl yenileyecekisn oturma iznini 5 yıl sonunda devamlı oturma izni alırsın, sonrası vatantaşlık başvurusu

0|0
    0|0
  • en kısası bir Türk vatandaşıyım evlenmektir

0|0
    0|0
  • Kısa yoldan öneri birini bul nikah kıy.
    Sen nerelisin ki

0|0
    0|0
  • Suriyelimisin 😀

0|0
    0|0
  • Kolay veren ülkelerden değil. En kolay yöntem tüm ülkelerde olduğu gibi evlilik yapmak heralde

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...