Suriyeli vatandaşlara kimlik verilmesi vatandaşlık?

Geçenlerde bir suriyeli evrak toplayarak vatandaşlığa geçmek icin uğraşıyordu, sizce vatandaşlık verilirmi verilecek mi?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oy için her şeyi yaparlar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Verilebilir. Uygurlara, afganlara, Boşnaklara, hatta ruslara vatandaşlık verilmiş, Suriyelilerin nesi eksik?

0|0
    0|1
    • 2ay

Görüşüne katılıyorum

• atıyorum 1 milyonuna verilcek gibi duruyorç.

0|0
    0|0
  • Onlar icin marsı hazırlıyorlar sen ne diyosun.

0|0
    0|0
    • 2ay

He ya marsa gidecek kişi sayısı cok olur ama suriyelinin parası çıkmaz

• 2ay

Zehirsiz dumansiz yesillikli huzur dolu bir yer orasi be. Gormedim ama oyledir

• 2ay

Oyle yaparlarsa guzeldir

Erkekler Ne Diyor 7

• 6 yıldır ülkemizde oldukları artık su götürmez bir gerçek. E haliyle devlete daha fazla yük olmamaları için hangi hükümet olursa olsun eninde sonunda vatandaşlık verecek. Çünkü o dönem karnı burnunda gelenler çocuklarını bu topraklarda doğurdu ve artık okullu olacak kadar büyüdüler. Malumunuzdur ki sizde geçenlerde gazetelerde ve internette veya televizyonda denk gelmişsinizdir devlet Suriyelilere devler kadrosunda sınavsız memurluk verecek diye bir haber çıktı. O kadro işte o okullu olacak kadar büyüyen çocuklara eğitim vermek içindir. Siz suriyelilere vatandaşlık verilmesinden değil polis ve asker olmasından korkun. İşte o zaman hapı yuttuğumuzun resmidir. Eğer suriye düzelmez burada kalırlarsa İşte o kara güne malesef 12 yıl kaldı demektir.

0|0
    0|0
    • 2ay

ağzına sağlık kardesim

• Türk vatandaşlığı bu kadar basit bir konum işte.. G*tünde donu olmayan yabancı cahillerin bile kolayca sahip olabileceği bir konum.

0|0
    0|0
  • mk adam çabalıyor ygsye girmek için adamlar hazırdan giriyor böyle işi de kusura bakmayın ama skerler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Erdoğan ev verecekmis onlara sen ne diyorsun daha

• verilmemeli hepsi kovulmalı

0|1
    0|0
    • 2ay

Ülke 5 senedir çekiyor diğer milletler böyle zarar vermemisti

• 2ay

bunlar görgüsüz kaba saba insanlar

• 2ay

Aynen dostum geceleri sokaklarda kol geziyorlar

• Dünyanın en şerefli milletine geçmek için çabalıyor adam :)

1|0
    0|1
  • lanet olsun hepsine

0|0
    0|0
  • Ne veriyolarsa versinlerde kapansin bu konuda artik, bezdirdi suriye meselesi

0|0
    0|1
    • 2ay

Olan ortada kardeşim

• 2ay

Bende sana bir Ceviz yolluyayım Yerine takarsın 🔙😀😀

• 2ay

Sorun değil

Yükleniyor...