Hamilelik hapı?

20 gün sonra düğünüm olacak cocuk istemıyoruz.
Sizce nasıl korunmalıyım ilacı öneriyor musunuz bayanlar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• korunma..

Ne kadar cok kimyasal sokarsan vucuduna o kadar gec hamile kalirsin cok sikinti yasarsin.. bu durumu arastir iyice ve kocana soyle o korunsun..

0|0
    0|0
    • öyle bir şey yok hamileliğini etkilemez

• @GDvip mesela benim en yakin arkadasimin cocugu olmuyor. üstelik ikisinin de seviyeleri normal hatta kizinki bir tik üstte harikalar ama 1 yili gectiler artik asilamayi dusunuyorlar? her seyi de incelediler.. oran veremezsin..

• dediğimi anlamadın

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sen korunma. Bırak eşin korunsun. Prezervatif istemiyorsa ve kendini ayarlayabilecekse geri çekilme yöntemini kullanın. şu an herhangi bir hap vs kullanman yumurtalarını tembelleştirir ve ileride çocuk sahibi olman zorlaşır. Dış gebelik vs yaşama oranın yükselir. Bırak o korunsun..

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kondomla olmaz o iş. Her seferinde adam prezervatif mi taksın? Doğum kontrol hapları, iğneleri var. Geri çekilmeyle prezervatifle riske girersin

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun

0|1
    1|0
  • Sevişmeden 1 gün önce at 3 4 gün hanile kalmazsın

0|0
    0|0
  • dr denen bir sürü okumuş mürekep yalamış insanlar var onlara gidip konuşsana derdine çare oralarda arasan o zama iki şekilde olur dişarı bşolma diğeride prezatif

0|0
    0|0
  • Mesigyna iğne. Ayda 1 kere vuruyorsun %99.9 koruma sağlıyor. Son derecede güvenli.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullancan en temizi.

0|0
    0|0
  • Hamilelik hapı diye bir hap mı varmış? Enteresan 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Yalnız toplumsal ilişkiler başlığı altında sormuşsun soruyu. Bu biraz özele kaçmıyor mu sence 😂

• zırh taktır onada söyle elize devam evlendik diye sanmaki... diye devamını uydur

0|0
    0|0
  • Kondom kullanın

0|0
    0|0
  • ertesi gun hapı alabılrısın dugun gecesi iç ıkı gun rahat ılıskı yasa

0|0
    0|0
  • Prezervatif veya ertesi gün hapi kullann.

0|0
    0|0
  • ilaç kullanmak sana büyük zarar verir , condom diyeceğim o da sıkıcı oluyor , en iyisi çekme yöntemidir erkek geleceği zaman bunu hisseder o anda çıksın içinden , boşalırken içinde olmak istediğinde condom kullansın.

0|0
    0|0
  • çocuksuz evlilik mi olur yaa bu neyin kafası.

0|0
    0|0
    • tabıkıde istiyoruz da şimdilik değil allah ne zaman nasıp eder bilemiyorum durumum olmadığı için smdilik istemıyorum

• kısırlık yapıyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hap kullanma hormonlari yumurtaliklari bozuyor ve cocuk olma olasiligini zayiflatiyor.
    Ben sahsen ilk cocuktan once erkegin korunmasindan yanayim. 😊

0|0
    1|0
  • Bence korunan sen olma korunayım derken ilerde çocuk istesen bile olmayabilir. Esin korunsun.

1|0
    1|0
  • geç kalmışsın :D

0|0
    0|0
  • kimyasala bağlama hemen kondom öner kabul etmezse kendi halleder zaten

0|0
    1|0
  • ben yasmini kullanıyorum iki aydır. her gün ilişki yaşıyorum hiç bir problem yok

0|0
    0|0
  • kondom

0|0
    1|0
Yükleniyor...