Gothic bir kadınla evlenmek ister miydiniz?

Ben gothiğim 6 sene oldu neredeyse ve bir ilişkim var umarım evlilikle sonuçlanacak. :)Tanıdığım arkadaşlarım da var çocukları olan tanıdığım ünlüler var bazıları evlenme değil eğlenme gözüyle bakıyor ama yanlış. İnsanları dış görünüşleriyle yargılıyorlar kategorize ediyorlar çok mantıksız geliyor bana.
buda gothic bir aile :) kadın çok sevimli bir youtube kanalı var :)

0|2
15|86

En İyi Erkek Görüşü

• keşke karşıma çıksa bende evlnirim bende politik gothicim:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 85

• Açıkçası bazıları abartılı derecede itici ve nahoş bir görünüme sahip olabiliyor. Fakat bazılarının kendilerine has bir albenisi var. Giyim kuşam ile değil sadece bir duruş hatta bir bakış bile karşısındaki kişiyi etkiliyor.
    Ve evet, hem Gotik hem de marjinal bir görünüm ile hayat felsefesine sahip olan çoğu kadına "evlenmelik değil eğlenmelik" olarak bakılıyor. Belki de bu yüzden bu kadınların bir çoğu evliliği saçma, gereksiz ve basit görüyor. Yani, bir nevi bariz sevgi eksikliği neden olabilir buna.
    Şahsi düşünceme gelirsek, dediğim gibi abartıya kaçan takı ve giyime sahip olmayan biriyle de evlenebilirim.
    Gerçi burada önemli olan şu; ben tamam desem bile o beni kabul edecek mi?
    Öyle işte...

1|0
    0|0
  • Erkek olarak fantazi boyutunda kabul görür, ilişkide yaşanabilir kafalar uyuşursa
    Ama evlilik bilmiyorum hiç bu açıdan düşünmemiştim

1|0
    0|0
  • Gothic kişilikleri bazen gerçekten sevimli ve pek de karakterli bulduğum oluyor. Ara sıra nasıl söyleyeyim, gerçekten onlarla diyalog içine giresim geliyor. Bence onlar dünyanın bayağı ve umutsuz görüntülerini (standartlarını) katlayıp değiştiren renkli profiller. Katı olduklarını hiç sanmıyorum -her ne kadar ben o şekilde bir tarzla onları benimsemiş olsam da.

Gothic kişiliğin kadar, gothic müzik de ilgini çeker mi peki?
    Belki farklıdır, bilemem.

Gothic müzik de çok sıra dışı, bazı bazı güzel oluyor. Denk geliyorum ve zevk alıyorum, doğrusu.

1|0
    0|0
  • Eğer karşımda ki bir kadınsa evlenmemem için bir sebep yoktur ne olursan ol yine gel derim

1|1
    0|0
  • Allah kabul etsin

1|0
    0|0
  • Evet tabi , yatak odası da hazır :D
    galleryhouses.com/.../...Gothic-Bedroom-Design.jpg

1|0
    0|0
  • İnsanları yargılamam ancak böyle biriyle evlenmek istemem. Ben hiç striptizci bir kadınla ya da genel evde çalışan bir kadın ile evlenmek isteyen adam görmedim. Giyinişler onları andırıyor.

2|0
    1|0
    • 2ay

o giyinişle yargılamak demek işte anlayabilirsen. :)

• 2ay

Yok estağfirullah neden yargılayayım ki sizi. Giyinişlerini sevmiyorum sadece yolda görsem öyle ters ters bakacak ya da ''ne biçim giyinmiş la bu'' demem yani.

• kendinden de bir resim koyaydın? :)

1|1
    0|0
  • Önemli olan evlenmek isteyip istememekten çok dışarıda gözler üzerindeyken erkeğin bunu kaldırıp kaldıramaması

1|0
    0|0
  • gönlü sakat olmasın gerisi sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • bilemedim..

1|0
    0|0
  • Gothik ne

1|0
    0|0
  • Kusmaya niyetimm yok

0|1
    1|0
  • gotic iyi bir tarz yakıştığınıda düşünüyorum, evlenmemek için bir neden göremiyorum. .

1|0
    1|0
  • Bizde zamanında gothictik
    http://i.hizliresim.com/LQNbWJ.jpg

0|0
    2|0
  • Şimdi Gothic var gothic var yani ayrıca belli bir yaştan sonra geçiyor o gothiclik ama taş gibi olanlarıyla evlenirim tabi ülkemizde sadece çirkin özgüvensiz ve kilolu kızların gothic olduğunu düşünürsek o da hayal tabi :D

0|0
    1|0
  • Eski sevgilim gothicdi 😊

1|0
    0|0
  • O sigara içen gothike can kurban

1|0
    0|0
  • çıq olmaz

1|0
    0|0
  • İstemem gothe gelesim yok.

1|0
    0|0
  • halen kaldımı ya Goth lardan. o 2000 li yılların modasıydı break cilerden sonra rap çilerden önce.

ben sadece fantazisini yapıyorum. ya da yapıyoruz

0|0
    1|0
  • Daha çok karakteri kişiliği önemli ama benimde o tarz olmam lazim ki bana da çok uzak gothic lik :) yani o is olmaz kanka :)

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • gotik kadın ve evlilik... sen bir gotik olrak evlenmeyi düşünüyorsan senin gotikliğin dış cepheden ibaret iç taraf hala arka mahalle gecekondusu.

0|0
    1|0
  • istemem böyle giyinen birinj😖

0|0
    1|0
  • İstemem ben

0|0
    1|0
  • ben severim gotik kızları

1|0
    0|0
  • Eskiden beri asi yanları bir çekicilik oluşturur bende

1|0
    0|0
  • Mutluluklar

1|0
    0|0
  • Ben farklı bir kritere sokmam.. Eğer onunla anlaşabiliyorsam neden olmasın.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 15

• Etiket çabası içinde olan biri dantelli tost yiyen kişiyle aynı zihin yapısındadır; evlenmem...

1|2
    0|0
  • Tarzları hoş geliyor hep bana. Sevilir yani

1|0
    0|0
  • Gotiklik metal müzik dinleyip siyah marjinal giyinmek değildir böyle çakma gotik/metalcilerden uzak durun

1|0
    0|0
    • 2ay

biliyoruz banamı öğretiosun akıllı kız :)

• 2ay

Gotik olan insan gotiğim demez gotik olan insanın bunları giymesine gerek yok insanım beyni ruhu gotiktir cidden 35 yaşında mısın merak ettim?

• 2ay

biliyorum ama bn dış görünüşümede yansıtmak istiyorum 19 yaşındayım

• fantazi boyutunda isteyebilirim

1|0
    0|0
  • Aynı bende 😉 önyargılardan sıkılan bir insanım \m/ heavy fuckin metal! 😂

1|0
    0|0
  • Tam evlenilecek kizlar jajdje

1|0
    0|0
  • O da bir tarz

1|0
    0|0
  • Ben olsam evlenmezdim ama dis gorunusten falan degil gotiklik bana mantikli gelmediginden ama yine de evlenebilirsin herkes ben degil sonucta

1|0
    0|0
  • Cıks ben istemem :D

1|1
    0|0
  • Görüntü ırkçılığına HAYIR! Tebrikler 😍

1|0
    0|0
  • Burda ki gotikler gibiysen hic şansın yok ama biraz daha normalse senin tarzın bir sorun olmaz gibi

0|0
    0|0
    • 2ay

türkiyede böyle olmak zor burdaki gibi abartı değilim ne gibi hiç şansım yok acaba?

• 2ay

Yukardaki resimlerdeki gibiysen Türkiye de evlenmek zor ama biraz daha normalsen bu senin tarzın sonuçta kabullenilebilir

• hanım hanımcık erkeklerden hoşlanırım bunlar ne böyle

0|1
    0|0
  • Türkiyede bulamazsın

0|0
    0|0
  • Istemem

1|0
    0|0
  • Eski yıllarımı hatırladım :)

1|0
    0|1