En yakın arkadaş böyle davranırmı?

Selamlar. Benim bir arkadaşım var, daha doğrusu en yakın arkadaşım. Konu arkadaşım ve onun hayatı olduğunda herşey harika gidiyor. O beni yanında ister, ben destek olmaktan mutluluk duyarım. Kötü günleri birlikte atlatırız, çok güzel günler de geçiririz. Ama konu bana ve benim hayatıma geldiği zaman arkadaşımdan beklediğim ilgiyi, sevgiyi göremiyorum. Kendimden çok bahsetmem zaten ama bazen insan içinde biriktirdiklerini artık dökmeye ihtiyaç duyar. İşte bu zamanlarda arkadaşım tarafından bir umarsızlık, bir ilgisizlik yani sanki sokaktan tanımadığım birini tutup zorla kendimi dinletdiriyorum. İşin daha da kötüsü bazen hüzünlü bir anımı anlattığımda, arkadaşım sözümü kesip 'şu çocuk bana bakıyor' 'kızın gömleği harika' deyip sonra 'sen anlat dinliyorum' ve s. yapıyor. Bir kaç kez bu yüzden tartıştım ama onda bile, 'hayır öyle deyil, ben böyleyim, dalgınım. Yüz yüze konuşuruz' diye yazdı ve sabah görüşünce bu konuyu açmadı bile. Yani bu böyle sürüp gidiyor. Ve ben çoktan kendimi kapattım. Onu çok seviyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Ve birde söylediği dalgınlık sadece bana karşı diğer kızlarla farklı davranıyor. Sizce ben mi kuruntu yapıyorum? Normal arkadaşlık böylemi oluyor?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• O arkadaş değil maselef :D çıkarlar söz konusu
    Kendine göre hareket ediyor bana göre

0|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten mi? ama beni çok sevdiğini ve sadece beni yakını gördüğünü söylüyor

• 2ay

haklı ola bilirsiniz

• Mesafeni koru dostum :)

0|0
    0|0
    • 2ay

ama şu anda bana çok ihtiyacı var

• 2ay

Aynen öyle :) erkekler odundur, düşünmez böyle aman bu kızın bana ihtiyacı var mı diye :)
      Mesafeni koruduğun sürece değerli olursun, nasıl insan bir bebeğe dokunurken hassas davranır? Aynen öyle davransın sana, hassas ve kırılgan gibi

• 2ay

erkeklerin hepsinin odun olduğunu düşünmüyorum) evet aslında bunu çok insana uygulamak gerekiyor. Teşekkürler

• yakın ddegılmıs sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...