Evlendiğiniz eşiniz nasıl bir anne/baba profiline sahip olmalı?

Evlendiğiniz zaman eşiniz nasıl bir Anne/Baba olmalı? Hem fiziken hem de ruhen? ;)Evlendiğiniz Eşiniz Nasıl Bir Anne/Baba Profiline Sahip Olmalı?

Güncellemeler:
2ay Pek düşünen yok galiba :)

1|3
10|34

En İyi Erkek Görüşü

• çocukları ile kendi arasındaki ilişki her zaman güzel olmalı, onlarla sağlıklı iletişim içinde olarak güven aşılamalı , anlayışlı olmak içten bir duygu durumu ile sahiplenmeli ı, hem eş hemde iyi bir arkadaş gerektiğinde sırdaş olabilmeli. . yani bütünüyle bunları aşılacak bir yapıda kişiliği içinde görünmeli. . fiziksel olarak kendine iyi baksın hepsi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Fiziken pek bir düşüncem yok çünkü doğumdan sonra tüm düşünceler bozuluyorda... zihnen söyle olabilir ilgili bir anne olması gerekli kesinlikle çocuga siddet uyggulamamalı tahammülü yüksek olması gerekiyor bide bilgili olması çok önemli cahil bir anne asla istemem

1|0
    0|0
  • Çocuğa kendini fazlasıyla kaptırarak beni unutup, ihmal etmemeli. Eşim olacak kadın bilmeli ki bende çocuk ruhlu bir adamım ve asla büyümeyi düşünmüyorum. Çocuğa elbette bir dönem fazla ilgi göstermek zorunda fakat beni ihmal etmemeli. Çünkü bu konuda acayip bencilimdir. Az bir şey ilgi azaldığında hemen karşımdakinden soğurum. :D
    http://i.hizliresim.com/DJmM7y.gif

0|0
    0|0
  • çok cici ossun

1|0
    0|0
  • orta direk olsun çamurdan olsun :)

1|0
    0|0
  • zeki ve merhametli olmalı..

1|0
    0|0
  • Anne olmaya çok da meraklı olmayan. Bu fikrini ertelemeyi bilen anne adayı iyidir.

0|0
    0|0
  • Senin benim gibi olsun işte

1|0
    0|0
  • Esim fiziken kendini salmamali calismali spor yapmali yani fizigi iyi olmali kendine bakmali ruhende evladimiza bana karsi sevgi dolu olmali

1|0
    0|0
  • Eşim ahlaklı bilgili ve kültürlü olmalı inançlı olmalı sadık olmalı

2|0
    0|0
  • fiziki yası
    düsünce yası
    kendini hissetigi yas
    bu ücünün birbirine en yakın olanı hısseden kisi dunyanın en mükemmel insanıdır. gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Ya bu bebek çok tatlııııı

1|0
    0|0
  • Esim cocuguma bagirmasin annelik gorevinj iyi yapsin yeterli bana gerisi kendiliginden gelir

1|0
    0|0
  • Cocuklarla sabirli bir sekilde ilgilenebilmeli ufkeyle asabiyetle yaklasmamali

1|0
    0|0
    • 2ay

Güncelleme:
      Fizik konusunu atlamisim. Turk bayanlar genelde dogurdum ondan bu kilolar derler. Olmaz bu olmamali 😌

• Eşim nasıl anne olur bilmem ama..
    Ben babasız buyudugum çocuğuma iyi bir baba olabilmek için elimden geleni yapacağım

0|0
    0|0
  • Başta Disiplinli ve evliliğe hazır olgun olmalı annelik yapabilecek durumda olmalı vb. Şeyler

1|0
    0|0
  • en önemli şeyi söylüyom: güzelliği geçtim iyimser, kanaatkar bir tip olmalı. ırıspı tipleri karı diye almam. yazık olur doğacak çocuğa.

0|1
    0|0
  • Ortak karar almalı her konuda, gündemi takip etmeli, el becerisi olmalı, komşulara çemkirmemeli, beraber temizliğizimizide yaparız yemeğimizide yaparız yeter ki sevgi saygı olsun

0|0
    0|0
  • peygamber efendimiz modeli

1|1
    1|0
  • istediğim profile sahip

0|0
    0|0
  • Profil resmimdeki gibi

0|0
    0|0
  • korkaklar ondan

0|0
    0|0
  • Demokrat olmalı.

0|0
    0|0
  • Bulursanız haber verin

0|0
    0|0
  • Evinin kadıni cocuklarinin anasi olsun yeter

0|0
    0|0
  • disiplinli aynı zamanda sevgisini gösterendir :)

0|0
    0|0
  • yok be, sadık olsun yeter...

0|0
    0|0
  • şevkatli sevgi dolu eğitici koruyucu kollayıcı annem babam gibi :)

0|0
    0|0
  • Çok iyiyiz

0|0
    0|0
  • hoş görü anlayış sevgi dolu

0|0
    0|0
  • çocuğunu koruyup kollayabilmeli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• sorumluluk sahibi, anlayışlı ve olgun biri olmalı..

1|0
    0|0
  • Sorumluluk sahibi

0|0
    0|0
  • Babam gibi biri olmalı.

1|0
    0|0
  • İlgili, beni ve çocuklarını her şeyin önünde tutan.

1|0
    0|0
  • Modern, anlayışlı, sorumluluk sahibi, çalışkan

1|0
    0|0
  • Otoriter ilgili anlayışlı

0|0
    0|0
  • Bence Annelik nasıl fedakârlık gerektiriyorsa, babalık da aynı derecede fedakârlık gerektirir. Çocuklarının ihtiyaçlarını en öne koyup bunun için gerekli fedakârlıkları yapan baba ‘iyi baba’ olmanın en önemli şartını yerine getirmiş olur.

0|0
    0|0
  • Resimdeki gibi olsun

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • Fotoya bayildim

1|0
    0|0
Yükleniyor...