Üniversitenin ilk günü?

İlk gün için tavsiyeleriniz varmı?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• kampüsü gez rektörlük nerdedir sizin bölüm başkanı kimdir kantin nerdedir okulda hangi klupler var onları araştır vs. yaşadığından farklı şehirdeysen eğer bu araştırmayı genişlet nerde yemek yenir nereye takılınır semtte bunları öğren. ilk gün herkesin merak ediceği sorular bunlar oldundan derse gelen ilk hocaya soran tipler çıkıcaktır soru sorulduğu anda çıkıp bunları anlattında popülerlik ve tanınma yolunda ilk golünü atmış olucaksın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlarla fazla icli dişli olma. Güvenilir gözüken bir insandan büyük bir kazık yiyebilirsin. Benim basima geldi. 1. Sınıfta güvenip ayni odaya çıktığım çocuk telefonumu çaldı (günahına girmeyeyim kanitim yok. ama arkamdan bunun telefonunu calip yiyelim gibisinden muhabbetler dönmüş). Guvendigin, iyi arkadaşım dediğin insan sen uyurken telefonunu calip parasını bir güzelde yiyebilir anlayacağın. Ama daha kötüsünü yapmıştim ben ona :D

1|0
    0|0
  • kişileri tanımaktan çok üniyi gez. ilk gün milletin içinde isimler uçuşacak birgün geçmeden herkes unutacak zaten :D

0|0
    0|0
  • Uslu kiz ol aga

0|0
    0|0
  • Nerde okuyacaksin

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç gitmedim ki üniversite ye

0|0
    0|0
  • Mgaya girme

0|0
    0|0
  • Millet ünüversiteyi yarıladı sen daha gitmedin mi :D

0|0
    0|0
  • unuttum artık

0|0
    0|0
  • var.. barzolara aldanma okulunu oku

0|0
    0|0
  • Herkese guvenme dersi derste dinle yakisikli cocuklari ilk sen kap en son sen ver :)

0|0
    0|0
  • Akışına bırak🤞😂

0|0
    0|0
  • Tabi derse girme 😀

0|0
    0|0
  • Rahat takıl kasma özgüvenin olsn 😉😉

0|0
    0|0
  • cahilim