Müzikle ilgili bir yerlere gelmek istiyorum artık ne yapabilirim sizce?

Müzik benim için hayatımın en önemli 3 şeyinden biri.
Allah a şükür sesim de var yani ben aman benim sesim çok güzel demem demiyorum da ama en zor beğenen biri bile benim sesimi beğendiğini söyler on kişi dinlese dokuzu beğenir hemen hemen.

Ve ben artık hayal ettiğim şeyi yapıp müzikle ilgili bir yerlere gelmek istiyorum açıkçası okul konusunda hala açıktan okuyorum liseyi geç devam ettim.

E bununla uğraşmak için imkanım yok maddiyatım o kadar ileri düzeyde değil açıkçası e sorumluluklarım var aileme destek olmak zorundayım vakit derseniz bir imkan bulsam vaktimi ona göre her türlü ayarlarım ama sadece kafamda müzikle ilgili bişeyler yapmak var.

Ama sorsanız işte sadece aklımda var nereden başlıyacagımı ne yapacağımı hiç mi hiç bilmiyorum açıkçası.. bir enstürman da çalmıyorum her şeyim olumsuz gibi ama bir bakıyorum televizyona abi kimleri şarkıcı diye çıkarıyolar ben mi yapamıyacam diyorum ama dediğim gibi bir adım atsam devamı gelicek ya.

İşte ben o adımı atamıyorum bir fikir verin Allah aşkına ne yapabilirim nasıl sesimi duyurabilirim artık..

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• enstürman çalabilen bir tanıdığın var ise video çekip youtube e atabilirsin ya da yarışmalara katılabilirsin oda olmadı karaoke siteleri var oralarda şansını deneyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok uzun özet geçsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...