Mardinli bir kızla tanıştığınız Zaman önyargılarınız olur muydu?

yok arkası sağlam sert kızdır falan gibi

0|0
9|41

En İyi Erkek Görüşü

• Ne arkasına bakarım nede birşeye yalnız beynine bakarım düşüncelerine laf aramızda mardinli kızlar çok güzel olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Ne alaka. Tam tersine konuşması komik, kara saçlı, kara kaşlı çok güzel bir kızdır o. Erzurumlu bir kız ile tanışmıştım ankara'da iken. Kızı oturt karşına akşama kadar konuşsun dinlerim. Hem konuşması hemde kendisi çok tatlı idi. bir sigaram olsa d yaksam şimdi. :D

1|0
    0|0
  • yok ya öyle düşünmezdim benim için memleket ayrımı yok ama arkasıda öyle insanlıktan çıkmış insanlar olmasın bir zahmet

1|0
    0|0
  • bunları kendi adıma aştım ben... benim için insani değerleri önemli kimin nereli olduğundan çok insan olması değerli benim için..

0|0
    0|0
  • Mardin de 4 yıl kaldım tanışmadım hiç yahu :)

0|0
    0|0
  • Abileri gelirdi aklıma

0|0
    0|0
  • aksine hic olmaz ne zararini gordumki olsun

0|0
    0|0
  • Mardinli tanıdım , ama kız tanımadım.
    Önyargım olurdu
    1- iyi yemek yaptığını düşünmek
    2- kıllı tüylü bakımsız olduğunu dişünmek
    3- kaba olduğunu düşünmek gibi.

0|0
    0|0
  • Tabikide hayir ya insan ve bolge ayrimi yapmiyorum yapanada sinir oluyorum sadece karakteri icin ayrim yaparım bunun için ön yargim olur

1|0
    0|0
  • Hayır olmaz...

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz insan insandır

0|0
    0|0
  • Valla bemde mardinliyim mardin kizi gibisi yok

0|0
    0|0
  • Arkası sağlam derken ulan bu mardinliler ne zannediyor kendi

0|0
    2|0
  • Az önce tanıştım mardinli kızla tabiki oluyor ön yargısı ister istemez insanın tabi karşı tarafı incitmeden gerekenleri sordum

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesela be sordun ne tür ön yargıların vardı ona karşı

• 2ay

Yaa ordaki durumları biliyorsun karısık ama şöyle birsey var ben mardinlileri severim hakkari şırbçnak diyarbakır olmasında mardin ve urfa insani bıraz daha ılımlın :)) sorduğum. şey pkk sempatizanımısın kürtmüsün vs vs

• Banane arkasından mk beni s! ktirmesin ayrılınca hemen o ayrı konu 😂😂

0|0
    0|0
  • Arkası sağlam olsa nolur aşiretini faşiretini derim. Tek önyargım pkklı mı acaba olur

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bizim sitede mardinli yeni evli kadın vardı kocasını aldatıyordu mardin denince aklıma başka birşey gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • adab-ı muaşeret dersleri ilkokulda zorunlu ciddi ve kalırsan geçemeyeceğin bir ders oluncaya dek bu böyle

0|0
    0|0
  • Niye onlar insan mı yiyo

0|0
    0|0
  • Yooo ne alaka

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • hemen kanıyta varmam ama olası şuphelerimi gidermek için o yonce incelerdim.

0|0
    0|0
  • Elazığlıyım.
    En azından kültür örf adet birbirine benzer önyargıyla bakmam.

0|0
    0|0
  • yok be ne kadar da sert olsa o sevince sırlarımızı arasında tutar. kadınlara güveniyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • bence "arkası" sağlamdır

0|0
    1|0
  • kızıltepe de askerlik yaptım çok, tanışsamda önyargım olmaz

0|0
    0|0
  • nereli olduğu ilgilendirmez ki kimseyi konuşabilirsem konuşmak isterim herkes ile

0|0
    0|0
  • Kafamda şekillenen şeyler olur.. ancak bunlar yargı değil kişisel öngörülerimdir..

0|0
    1|0
    • 2ay

O ilin kültürel yapısından kaynaksal olarak yapılanan karakteristik özellikleri gibi.. Ancak herkes şehrinin veya kültürünün yapısına uygun olmaya biliyor kötü ve iyi manada.. Bunların kötü yanlarını ne kadar törpülediği ve iyi yanlarının üstüne kadar koyduğunu bilmek tanışmadan zor..
      @Dürrüşehvar_

• Bende mardinliyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• Yoo dün hatta 1 tane Mardinli kızla tanistim çok sessiz çok masum diye düşündüm

1|0
    0|0
  • Yoo. Arapça biliyor mu diye sorarım isime gelir bedava çevirmen

0|0
    0|0
  • Kıza bağlı

0|0
    0|0
  • niye arkası sağlam oluyor ya yer yüzündeki her insan bir, o kim ki?

0|0
    0|0
  • aşiret kızı

0|0
    0|0
  • Hayir herkes birbirinden farkli :3

0|0
    0|0
  • asla olmaz

0|0
    0|0
  • Benim kökenlerim Mardinli hayırdır Mardinli kızlarda ne varmış