Bu durumdan nasıl kurtulurum?

Küçüklüğümden beri çekingen biriyim. Yeni tanıştığın biriyle hemen kaynaşamam. Hele karşı cinsse çok zor. Ortaokulun sonuna doğru iyice açılmıştım. Sonra erkek teknik lisesini kazandım. 4 yıl boyunca sınıfta kız olmayınca ve devamlı erkek muhabbeti olunca kızlardan uzak kaldım. Kızlarla hem tanışmada hem de muhabbet etme açısından sıkıntı yaşıyorum. Alıştım erkek muhabbetine kız muhabbeti sıkıcı geliyo ve ne konuda konuşmam gerek, nasıl yaklaşmalıyım bilmiyorum. Çoğu zman salak durumuna düşüyorum. Ne yapmalıyım. Üniversite lisenin devamı gibiydi bir gelişme olmadı, işe başladım yine aynı bir kişi var bana uygun o da evlenecek yakında. Benim dışardan biriyle tanışıp, kaynaşıp , evlenmem falan mümkün değil. yardım edin.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal medyada instgrm falan oyle taniş birileriyle internet üzerinden konuşmak utangaçligi alir sonra tanidiğin biri olur sonuçta görüştüyündede ilk göruş hariç bir utangaçlik olmaz die düşnyrm

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya lisede bir kız ile hergün konuşurdum. Olmadı. Sonra o zaman netlog falan vardı olmadı işte. Ben nasılsın, nerde okuyon falandan sonra ne muhabbet açacığımı bilmiyorum. Diyorum ya kızlarla hiç normal arkadaşlığım falan olmadı. Ortaokul ve öncesi zaten daha çocuktuk.

• 2ay

Öyle galiba zaten artık alıştım sıkıntı yok arada canım sıkılıyo. İki de birde evlenme muhabbeti açan teyze-amca tayfası bıktırdı. Vardır senin saklıyorsundur diyorlar sesimi çıkarmıyorum. Gecenin bu saatinde cevap yazdığın için teşekkür ederim.

• 2ay

Boşver amcayi teyzeyi 😀 onlar ne anlar😅bşy değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...