Çok vicdan azabı çekiyorum yardım :((?

Geçen yıl sokakta komşumuzun oğlu bana laf attı, ben de hiçbir şey söylemeden yürürken içimden "senin de annen kardeşin var bin beteri onların başına gelsin" demiştim.
Ablası tacize uğramış ve tedavi görüyormuş, sizce suçlu hissetmeli miyim?

Güncellemeler:
2ay :((((
2ay hiç kimse b ir şey söylemeyecek mi

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• olan olmuş artık uzulme senınde demekkı canın yanmış kalpten etmıssın tutmuş senden rıcam var aynı zamanda gecen benım arabanın camını kırıp cantamı caldılar hırsızlar toz oldu hayrına bu hırsızlara beddua okuda barı cantamı getırsınler cıddıyım gercekten ben ettım tutmadı cunku

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arada bana da gelsene beddua ettirecegim insanlar var sana 😂

5|1
    0|0
    • 2ay

ya ahahah şu an öyle güldüm ki :'D

Erkekler Ne Diyor 14

• Selam evladım,

Kendini suçlu hisset tabi. O picin yaptığının ablasına fatura edilmesi için dua etmişsin. Beddua... O da tutmuş.. Çok yazık etmişsin tevbe et

1|0
    0|0
  • Müstehaktır. kardeşim larına iyi yapmışsın. Anlamıştır elin kızı deyip geçmemeyi it

0|0
    0|0
  • Samanyolu gibi nan 😳

1|0
    0|0
  • bak bu cok guzel bir olay bir dinsize cok guzel hemde

0|0
    0|0
  • Ablasını de olsa kötü de olsa onun suçu yoktu o konuda Allah yardımcısı olsun o öküz anladı mı acaba ama herkesin bunu mu yaşamadı Laz'ım anlaması için Kuran'da da düşünün akledin diye boşuna sık sık söylenmiyor

0|0
    0|0
  • Ne beddualar ediliyor boşver. Denge her zaman vardır. Belkide ablası başkasını daha çnce haksız yere suçladı. Herşey olabilir. Çok da takma. Birşey olsa genel başkanlara olurdu.

0|0
    0|0
  • Alakası yok be

0|0
    0|0
  • Evet hepsi senin suçun

0|0
    0|0
  • Ohaaa bedduasi tutmuş

0|0
    0|0
  • kesin senin dediğinden olmuşur
    karma yani...

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ki

0|0
    0|0
  • nası bı beddua ettıysen artk

1|0
    0|0
  • Yuh tutmuş resmen

0|0
    0|0
  • vay ustunede bir laf sen at simdi nasi iyimi oyle de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şu an pişmansan içten söylememşsindir hissetme suçlu falan

0|0
    0|0
  • Ne olursa olun beddua etmeyin günah ya

1|0
    0|0
    • 2ay

biliyorum haklısın ama ben laf işitmemek için özel olarak çaba sarfederim çok duygusal bir insanım.
      yediremedim o gün laf atılmasını okula gidene kadar ağlamıştım hiç unutmam.

• 2ay

Haklısın tabikide ama çare yinede beddua değil, içine atıncada baya kötü olmussun.
      Anca dua etmek kalır tövbe et ki için rahatlasın. Bence senin suçun değil hepsi

• 2ay

teşekkür ederim..

• Bence hissetme Ne cektirdiyse millete neler hissetirdiyse onun kahrını cekiyorlar üzülme :)

0|0
    0|0
  • Biraz hisset ama kendini cokta yipratma

0|0
    0|0
Yükleniyor...