PArise gitmek yalniz basina?

arkadaslar 17 ekimde parise gidicm yalniz tatil yapmak istiyrum 19 ekimdede dogumgnüm var sizce iyi mi yapiyorum hemde dogum günümde pariste kutlamis olurum

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• İyi yapıyorsun. Biz bu yaz arkadaş grubuyla gittik. Tek gitsem eminim çok daha fazla yer gezerdim. Ama kent genel olarak büyüleyici bir atmosfere sahip!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• pariste bir insan sevdigi olmadan kotu hisseder bence ya hemde dogumgununde yalniz olmak ne bileyim fazla melankolik hava yaratabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Yalnız tatıl yapacaksın ve dogum gununu orda kutlamıs olacaksın demek iyimıs kendıne pasta alırsın birde uzerıne mum dıker üflersin ozaman asdf

0|0
    0|0
  • fransızca ya da ingilizcen iyi degilse gitme iyiyse bir dakika bile düşünme git derim

0|0
    0|0
  • şimdiden nice mutlu senelere diyim o halde

0|0
    0|0
  • Ya geçerken beni de monaco ya atsana? 😕

0|0
    0|0
  • Millet pariste doğum günü kutlar bende doğum günümde uyurum hayaller hayatlar

0|0
    0|0
  • yanliz deglsn paran var parasni verirsen ben bile gelrm 😂😂

0|0
    0|0
  • Pas biletin mi var bende ABD gideceğim geçerken bırakayım dönüşte alırım seni fazla yakmasın

0|0
    0|0
  • iyi yapıyorsun, benide götürürsen duble iyi yapmış olursun. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yalnız sıkılmayacaksan git.. ama daha önce gitmediysen bir halt yok söyliyim, demir yığını o kdr.

0|0
    0|0
  • Git tabisi

0|0
    0|0
  • yanlız başına parıs te doğum gunu ne anlamı var

0|0
    0|0
  • Eyfel Kulesi'nin altında Tek Başına Dans ederseinartık

0|0
    0|0
  • Meraba güzel terazi, bize en uygun şehir paris. Süper vakit geçiriceksin, benim yerime de makaron ye.

0|0
    0|0
  • Oh hayat sana güzel

0|0
    0|0
  • mutfağa yalnız başına gitmek de güzel ah ah...

0|0
    0|0
  • vay arkadaş milet Paris gidiyor biz Türkiye gezmiyoruz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Git madem

0|0
    0|0
Yükleniyor...