Kapat

Mesajına cevap alamayınca çirkefleşen erkeklerin derdi ne?

Kardeşim tipini beğenmedim belki, hoşuma gitmedin ki zaten oturup buradan biriyle saatlerce muhabbet edecek halim yok. Mesajına cevap vermeyince yok kendini beğenmiş, g*tü kalkmış oluyorum? Cevap vermek zorunda mıyım, sıkıntılı mısınız kardeşim siz?

1|0
22|52

En İyi Erkek Görüşü

• ahaha takma be onları kızlarda da var mesaj atıyor cevap vermeyince engel byy yazıp gidiyor sanki umurumda 😅

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle sanki mecburuz tanışmaya ya erkek milleti böyle çabuk bozuluyor haz edemiyorlar şekerim 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Hayatta en gıcık olduğum tipler işte.. Bulunmaz Hint kumaşılar ya.. Okkalı küfür savurup engelleyeceksin.. Çünkü o tipler kendilerini karşı koyulmaz sanıyor.

0|0
    0|0
  • Yediremiyolar, tabi internet üzerinde olmuş olmanın verdiği bir rahatlık da var haliyle böyle oluyor

1|0
    0|0
  • engelle direk

1|0
    0|0
  • Eziklik kompleksi yapıyorlar :)(:

1|1
    0|0
  • Haklısın :D

2|0
    0|0
  • Engelle knk

1|0
    0|0
  • Sen çok mu iyisin sanki
    Bende senin tipini beğenmedim atsan cevap vermezdim :D
    (Erkekler sizi savundum kankilerim )

0|0
    0|0
  • ifşa et ben olsam öyle yaparım; sapla saman ayrılsın artık sitede

1|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş

1|0
    0|0
  • Engelle , her tipten adam var burada.

1|0
    0|0
  • Kimseye mesaj atmıyorum canım ben 😂😂

1|0
    0|0
  • hahahhah :) çok iyi yaaa..

1|0
    0|0
  • Malzeme bu maalesef yapcak bişey yok

1|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :)

1|0
    0|0
  • Ben elmayı seviyorsam elmada beni sevmek zorunda değil bunu kabul etmek lazım

1|0
    0|0
  • sıkayet et admıne

1|0
    0|0
  • Evet sıkıntılılar 👍 Rahatsız bu millet valla

1|0
    0|0
  • var mı öyleleri :)

1|0
    0|0
  • Konuşmak istemiyorum dersin ilk önce

1|0
    0|0
  • Bilmem ben kimseye mesaj atmadım
    Kimsenin peşindende koşmam zaten

0|0
    0|0
  • Naapsın umudu kesince en büyük aşklar kavgayla başlar belki diyolar demek ki 😂😂

1|0
    0|0
  • Kaç erkekle iş yürütüyon mk

0|0
    0|0
  • İlgi nasıl çekilir vol. 2

0|1
    0|0
    • İlgi çekmek istesem nasılım bölümüne dekolteli fotograf atarım salak salak yorum yapmayın :d

• Yav he he. Biz salağız sen akıllısın mına kodugum tipsizi

• Ben ne kadar çirkinsem o kadar canımsın :D hadi uza burdan

• Haklısın

0|0
    0|0
  • engelle gitsin

0|0
    0|0
  • Şimdi bu soruyu sorma amacin ne hani güzelim mesaj aliyorm falan ego mu tatmin ediyorsn? O sana mesaj atan erkekler abaza bazen biz erkeklere bile yavsyorlar skilinca kendini önemse bence

0|1
    0|0
    • Egomu tatmin etmek istesem buraya dekolteli fotoğraf atıp nasılımmmmm yazardım. İşine bak aslanım sen.

• Oho aslanim vs azicik kibar ol ya mahalle ağzı bir bayana yakismiyor ego tatmini sadece vücut olmaz neysr anlamicaksn zaten hayrili geceler

• amma konuştun m k

0|0
    0|0
  • tamam kardeş sıkıntı yapma sileriz

0|0
    0|0
  • Yorum yazdığım kişiler. Bazen özele yazıp buradan devam edebilirmiyiz diyorlar. Sorularına cevap aldıktan sonra bir teşekkür dahi etmeden gidiyorlar. Yazım askıda kalıyor bazen ama takıntı yapmıyorum çok şükür.

0|0
    0|0
  • En azından ilgilenmiyorum deseydin. O bahsettiğin olay gerçekleşmezdi. Asıl sorun bu zaten. Tek kelime yazmak parmaklarını kırmaz. O yüzden cevap verin tek kelime de olsa. Eminim türkçe yazmıştır o mesajda sana...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 21

• Sadece edebsizlik. Mesajina cevap vermis olsan senden iyisi yok emin ol 😄 napiyosun cevap dahi vermeyeceksin istedigi kadar konussun

1|0
    0|0
  • Öylelerinin karakterleri zayıf bir kız geri dönüş yapmayınca yüz vermeyince hemen saldırmaya başlıyorlar 😂

1|0
    0|0
  • Kendini begenis egoistler

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsi sıkıntılı ve hastalıklı

1|0
    0|0
  • Onların kafasını kırarım sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Çok var bu şekilde davranan sığ düşünceli erkekler, zaten konuşmak istenilse cevapsız bırakmayız demek ki istemiyoruz

0|0
    0|0
  • çirkeflik işte.

0|0
    0|0
  • Bunlar bitmez engelle

1|0
    0|1
  • Kedi ve ulaşamadığı ciğer meselesi işte. Boşver canım değmez.

0|0
    0|0
  • Degilsin tabiki

0|0
    0|0
  • Ozurluler

0|0
    0|0
  • Aynen ya benimde derdim o herkeste bir tanışma merakı kardes tanisinca nolacak birde Bab yaşında adamlar ya

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum 🙊

0|0
    0|0
  • Aman boşver

0|0
    0|0
  • pff aynen he illa bir açıklama yapıcaksın. O açıklamayı yapmakta ayrı dert yapışıp kalıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ben burdan kimseyle muhatap olmuyorum

0|0
    0|0
    • Ben de, ama velhasıl bakıyorum mesajlara cevap alamıyorlar hemen saldırıya geçiyorlar. Sapık ruhlu çok herif var.

• Evet canımm saapııkkk doluuuuu

• Sorunlu erkek

0|0
    0|0
  • mesajı kapatmakla başlamalısın

0|0
    0|0
  • Psikopatlar😂

0|0
    0|0
  • Var oyleleri

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerinin en az %70'ı böyle bir de sen cevap vermeyince sende bir şeyler eksik olduğunu söylerek seni aşağılamaya çalışıyorlar asosyal diyenden tut aptal misin diyene kadar sanki biz onları memnun etmek zorundaymışız gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...