Gördüğüm kadarıyla kızlar genel olarak 24-25 yaşından sonra çöküşe geçiyor, eski güzellik kalmıyor, sizce?

Hepsi için söyleyemem ama bir kızın 17-22 arası sanki en güzel yaşları gibi,22 sonrası da fena değil ama 24-25-26 ve sonrası çöküş yılları gibi, zaten evlilik telaşına da bu yıllarda düşüyorlar

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• 21 im yaşlılık sendromuna girdim yapma bunu yapmaaaaaaaaa 😂😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tam tersi

0|0
    0|0
  • Ben kendime hic iyi bakmiyorum bakimliyim ama yememe icmeme ve cildime dikkat etmiyorum ama yinede hala mesela icki alirken kimligimi görmek istiyorlar.. herhalde cocuk ruhlu oldugumdan kaynaklaniyor bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

boyun falan kısa ve zayifsan

• 2ay

peki

• 2ay

Bu arada assagda 24 ve üstü erkekler 20 li kizlara yöneliyo demissin.. sorun degil o erkeklerin genc versyonuda olgun bayanlardan hoslaniyor..

• Bir kadının güzellikte doruk noktası 30 yasıdır. Tüm yüz hatları oturmus ve suratla olgun bir ifade vardır. Gerçekten Çevrenizde 29 30 yaşlarındaki bayanlara dikkat edin

0|0
    0|0
  • 17 mi subyan halleri mi iyi 17 yasindaki halimi para verseler almam o toyluk ifadesi himm pek iyi sayilmaz ama erkekler icin kandirilmaya musait yaşlar ilginizi cekebilir

0|0
    0|0
  • Gördüğüm kadarıyla erkekler 20 yaşında çöküş yaşıyor artık saçları dökülüyor hatta beyazlar çıkıyor öyle bir başlangıç sonuç 30 yaşına geldi mi sanırsın 50 yaşında hiç bakmıyorlar kendilerine

0|0
    0|0
  • bizim yüzümüzden çöküyolar demiyosunuz da..

0|0
    0|0
  • Arkadaşım av tüfeğiyle vururum seni

0|0
    0|0
    • 2ay

tespit doğru mu yanlış mı?25-26 yaşındaki erkekler akrani kızlara artık bakmıyor, hepsi 20 liklere yöneliyor

• Bence bir ladının en güzel hali 20 ve üstü

0|0
    0|0
  • Yanlış gormuşsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 30da basliyo

0|0
    0|0
    • 2ay

başlıyor değil 30 da zaten doğum falanda yaptıysa genç kız görüntüsü kalmıyor

• bazen 45-50 yaşlarında kadınlar görüyorum hiç çökmemiş oluyor çökmenin esas şeyi kadın çoksevip birden ayrılınca ya da çaresiz bir sıkıntıya düşünce işte kadın o zaman çöküyor

0|0
    1|0
    • 2ay

Ya birader istisnalar var ama dedigim durumu gün gibi gördüm ben yaa

• 2ay

dert sıkıntı manita yani

• 2ay

bence öyle kendi etrafımdan biliyom 18 yaşında kız tanıdığım vardı manitadan ayrılmış bide ilişkiliydi yani kız bir çöktü 35-40 yaşında sanarsın geçenlerde gördüm yeni bir sevgilisi olmuş kız düzeldi yani şimdi yaşını gösteriyor Kız kilo almıştı makyajıda kesmişti ondan çökük duruyodu manita bulunca kendine rejim yapmış yüzüne enerji gelmiş yaşama isteği var şu an

Yükleniyor...