Sadece Benim Annem mi acaba?

Annem çok karışıyor benim herşeyime. Kaç yaşına geldim hala kendi istediği gibi yapmaya çalışıyor beni. Kendi kafasında bişey yanlışsa ben de yanlış bulayım istiyo. Sürekli bir muhalefet içinde. Böyle insanı yoran bıktıran bir huy. Bazen ona bişeyleri açıklamaktan, kendimi ona ben buyum diye ifade etmeye çalışmaktan yoruluyorum ve konuşmaktan dahi bıkıyorum. Ama bunlara rağmen en iyi anlaştığım ve asla onsuz yaşamak istemediğim kişi annem...

1|1
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bendeki de aynı.. bu yaşa geldik hala ufak çocuk sanıyor bir her iş e karışma duygusu :D dinle evet doğru haklısın de sonra kendi bildiğini yap bazen duymamazlıktan gel.. ben öyle yapıyorum :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Anneler öyledir canım, seni kendisi gibi eğitmek tecrübelerini aktarmak istiyor, böyle otur böyle konuş, böyle iş yap bunu buraya koy. düzen kurmaya seni de kendisi gibi tertipli olmaya çabalıyor :) ahh be anneler öyledir. asla evlatlarının kötülüğünü düşünmezler. biz sadece yanlış anlarız onları :)

1|0
    0|0
  • ne güzel anne daha ne istiyorsun

1|0
    0|0
  • cok anna var o kafadan

1|0
    0|0
  • Anne o. İşi o

1|0
    0|0
  • Kendi ideolojisini sana dayatıyor demekki.
    Diktatör bir anne valla 😂
    Seviyorum de ulennnn 😂😂

1|0
    0|0
  • Sus kız sen annemden iyi mi bilcen😂

1|0
    0|0
  • bence alışmışssın sen annene ve annenin düşüncesi ben buna birşey demeden bu birşey yapamaz uyuşuk, yorgun olduğunu düşünüyor bence karışabilir bir müddet ama fazlası zarar

0|0
    0|0
  • seni serbest bıraksa ya davulcuya kaçarsın ya da zurnacıya zaten bir nişan atmışın bence annen dogrusunu yapıyor saygı duy derim?

0|0
    1|0
    • 2ay

Saygısızlık yapmayın. Sizin de çocuğunuz vardır. Kimseyi kınamayın. . .

• ana gibi yar olmaz :))

1|0
    0|0
  • He he deyip kendi bildiğini yapicaksin kankz

0|0
    0|0
  • Anneler öyledir

0|0
    0|0
  • Benim annemde öyle kiminle evleneceğime bile karışacak

1|0
    0|0

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok annem özgürlükten yanaydı ben ne istersem o idi özledim bak

1|0
    0|0
  • hep öyleler merak etme 30 da olsan 40 da olsan öyleler..

1|0
    0|0
  • Kıracaksın kendine böyle düşündüğün zamanların için

1|0
    0|0
  • İster istemez bir yönetme isteği olsada anneler hep iyiliğimizi düşünür, iyi ki varlar ^^

1|0
    0|0
  • 22 yaşındayım annem ve babam her haltima karışır. Bir üst mahallede oturan dayimlara gitmeme bile zorla izin verirler. Izin verdikleri de 2 saat falan.

1|0
    0|0
  • bizdede durumlar oyle

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...