Ben sevgilimle kacmak istyorum artik son cozum napabilirz arkadaslar:(((?

Ben 21 o22. Internette tanistik ciddiyiz ikimizde kendisi kürt mardinde yasio nusaybine yakin bir köyde. Ben ise almanyada dogdum kayseriliym almanyada yasiyorm ailemle.. oda ailesiyle yasamakta.. Birbirimizi seviyoruz ailene anlt dedi benm ailem daha dogrusu annem cok sert.. Sevglm dedm canli goruntude konusursak annenld konustur tanistr beni dedi.. Bende dedm annem onaylamaz :(cunku annem birincisi mesafeyi dert eder ve basima Boyle bisey geldi gegen yaz daha vermez beni babamda.. Sevgilim dedi pasaportunu al gel.. Napcam:((cidden dusunmekteym:(((((?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat pişmanlıklar üzerine kurulu. Kaçmandan yanayım. Fakat sığ bir şekilde değil. Arkadaşlarında ne biliyim abi dediğin insanlarla yaşadığı yeri git gör çocuğu soruşturun neymiş ne değilmiş. Sen nasıl bir hayat istiyorsun bunu bir tart kafanda. İnsanlar 2 3 sene içinde 180 derece de değişebiliyorlar. Mesela 8 sene benim için ölüp biten kız arkadaşım, seninle ölüme varım diyen insan dün artık istemiyorum diyebiliyor. Yani kaçsanda pişmanlıkların olacak kaçmasanda artı eksileri iyi görüp kalbin ve beynini harmanlayabileceğin seçenek hangisi ise o yolu seç derim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama sadece uzaktan görmüşün gidince Süpriz lerle karşılaşma bence acele etme evlilik için seve bilirsin ama körü körüne gitme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir kardeşin olarak buraya yazıyorum. Sokağa çıkma yasakları ve savaş yüzünden nusaybin düz oldu defalarca nusaybine gittim, bende diyarbakır'dayım. her ev hanesi 10 kişiyken 20 kişiye çıktı orda insan kalmadı eğer sen ben gelip 20 kişiyle yaşarım internet dahil olmadan köyde kalır hayvanları sağarım diyorsan gel

1|0
    0|0
    • 2ay

Sevgilimde internet sorunu yasio zaten :((

• 2ay

Cok iyi olurdu ya:(

• 2ay

İyi anlaşma? oturma iznini ayarla yarın gidip anne babasıyla konuşup getireyim

• Bu kız kocaya kaçacak arkadaşlar, anasına babasına haber edin

1|0
    0|0
  • başka memleket mi bulamadın.. ben o taraflarda askerlik yaptım çok güzeldir insanları falan sarışınım diye beni turist sanıp 50 kuruş suyu 3 liraya satmaya çalışmışlardı neyse yaşa gör :D

1|0
    0|0
  • Aptallık olur. İnternet'te tanıştığın biriyle ciddi düşünmen bile mantıksız. Yemin ederim üzülürüm böyle bir şey yaparsan, Mardin'de yaşıyorsa zengin değildir, Kürtlerin yaşam tarzı çok farklı. Gelin demek oralarda köle demektir. 20 kişilik evin hizmetçisi olursun. Sen Almanya'da yaşıyorsan Mardin'de yaşayamazsın. Kesinlikle yapma böyle bir şeyi. Yalvarırım yapma!

1|0
    0|0
    • 2ay

tamam kulagim cinladi zaten :):D neyse

• 2ay

Yapma gözünü seveyim. Mutlu olacağını sanmıyorum hiç. Seviyorsun ama bu iş olmaz, aileni de düşün onlar kahrolurlar eğer sen kaçarsan. En önemlisi kendi geleceğini düşün. Hem 21 yaş çok erken evlenmek için

• 2ay

Bak Mardin gibi yerlerde yaşayan insanlar genelde okumamış kültürsüz ve parasız olurlar. Ben onları kınamıyorum fakat gerçekler böyle. Kesinlikle bu sevdadan vazgeçmelisin!!!

• kacin

1|0
    0|0
  • ya daha 21 yaşındasın. üstelik internetten tanıştığın birine nasıl güvenebiliyorsun. ayrıca iki medeni insan gibi bir kaç kere görüşseniz, birbirinizi biraz tanısanız diyorum. ayrıca kaçmak nedir. pişma olursan döneceğin bir yer olmayacak bunu iyi düşün

1|0
    0|0
  • Kacarsan buyuk ihtimale hayatin kayar.

0|0
    1|0
  • Anne sözü dinle pişman olmazsn

1|0
    0|0
  • Seni kaybettik artık babay

1|0
    0|0
  • Kürtler hain olur. seni yarıyılda bırakır

1|0
    0|0
  • Kapılma böyle heveslere.

1|0
    0|0
  • Yapma.

0|0
    1|0
  • Sen hayatında hiç köy gördün mü. Çıplak ayağını hayvan bokunun içine soktun mu hiç?

0|0
    1|0
    • 2ay

Gördm. Seviosam katlanirim:(

• 2ay

Haha of:(

• 2ay

Fikrin ne?

• Deymez

1|0
    0|0
  • İnternetten tanisip ciddi olmak... neyse.

0|0
    1|0
  • Çok safsın

0|0
    1|0
  • Kızı böyle başıboş bırakınca Amerika'yı bşle bırakır davulcuya kaçar aynen böyle

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Otur babanın evinde kısmetlerini bekle kankilop

1|0
    0|0
  • Aklını başına topla mantıklı düşün.

1|0
    0|0
  • o çocuğun annesi senin ananı ağlatır sandığın kadar kolay değil hele de doğudaki adetlere uyum sağlamak

1|0
    0|0
  • İnşallah fake sindir bu kadar saçma bir olay duymadım hiç görmediğin birine nasıl kacarsin pişman olacağın şeyler yapma kimseyi üzüp yıpratma kendinde ortada harcanma!

1|0
    0|0
  • ulan sen salak mısın Almanya bırakılır Mardin'e gidilir mi :D :D

1|0
    0|0
  • yav mal mal işler yapmayın, seni kaç yıldır bakan besleyen büyüten zorluklara göğüs geren anneni babanı bir erkek için nasıl bırakabilmeyi düşünüyosun? ne kadar değer bilmezsiniz siz ya.

0|0
    1|0
    • 2ay

Ailemi seviyorum.. ozm annem onay versin ve sorun kalmaz Yani illa kacalm demioz ki.

• 2ay

yakında gör güzelim çok sevgili almanyanı. ordaki türkleri kapı dışarı ettiklerinde buraya dönmek istersin sen :) :) :) :)

• 2ay

Hahahah yoo gayet medeni herkessss ;)))))

• Halen düşünüyon mu?

1|0
    0|0
  • internetten tanıştın
    mardinde yaşıyo
    MARDİNİN KÖYÜ.
    sana kaç gel dedi

parçaları birleştir. yine de kaçarsan zekana hakaret bebişim.

0|1
    1|0
    • 2ay

Keşke beyin nakli olsa

• 2ay

Nerde kaldı aşkımız boka sardı aklımız mk mk delisi defol kaç ahmak şeytan

• 2ay

tamam kaç canım. kaç da gör.

Yükleniyor...