Bugun Ozgecan Arslan katledildi. Hicbirinizden tik yok. Bu cinayeti Toreniz geregi mi hosgoruyorsunuz?

Bugun  Ozgecan Arslan katledildi. Hicbirinizden tik yok. Bu cinayeti Toreniz geregi mi hosgoruyorsunuz?Bugun Bir baska Ozgecan Arslan anlamsizca katledildi. Hicbirinizde tik yok. Berbat Toreniz geregi herhalde. Hic mi utanmiyorsunuz kendinizden?

Güncellemeler:
2ay güncel
2ay Çok az yorum geldi soruya, anladığım kadarıyla buradaki insanlar keşke biraz da bıçak batırsaydı bu kıza daha iyi olurdu diye düşünüyor.
Neyse Herkes Hakettiği Gibi Yaşar, Durum Bu. Poka.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Duymadım ben bu cinayeti üzüldüm , hiç bir kadın kötü bir hayatı tercih etmez zaten. :( HandeKaderdede ses çıkmamıştı 22 yaşında öldürdülü oda :(

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım sen bu millete akıl fikir ver..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbirşeyi hoş gördüğümüz falan yok. Açıkçası ister yargılayın hoş görmeyin ister anlayışlı olun haber izleyemiyorum okuyamıyorum artık. İçim almıyor. Millet çıldırdı artık sürekli cinayet, tecavüz, istismar.. Allah ölümün bile hayırlısını versin, sıralı ölüm versin.. Bu tür şeylerden Allah korusun.. Denk geldikçe bakıyorum haberlere falan bunu görmedim.. Allah rahmet eylesin ölenlere. Ailelerine de sabırlar versin.. Ama adam cezasını almış en azından.. Maalesef tek teselli bu sanırım

0|1
    0|0
  • Niye hep "özgecan" ismindeki kızlar 😮
    Bu bir tesadüf mu yoksa bu isimde bir ugursuzluk mu var?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu beyinsizleri neden besliyoruz? Kesip parçalayalım vücutlarını, sağlam olan organlarıyla hayatlar kurtulsun. Aldığı 2 cana karşılık ne kadar çok can kurtarsak o kadar iyi değil mi?

3|2
    0|0
  • İsim soyisim de aynı ayrıntısı ne

0|1
    0|0
  • İyili şehitler içinde bir soru paylaşmışsın yoksa efsane küfür yicektin

0|0
    0|0
Yükleniyor...