YALNIZLIK Benim alın yazım mi?

bıktım artik yalnız kalmaktan
bugun şöyle bir baktim kendime cok iğrenç duruyorum , kimseyle kendimle olamıyorum yalnız kaldim sürekli nolacagim diye düşünmekten bunaldim , tek bir insan yok beni görüp dinleyip anlayan resmen yalnızlığın sanatını yaZdim :(

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık zordur yaşayana lakin yalnızlık bir cevher gibidir yol arayana yolunu buldugunda anlarsın yalnızlık dıye gordugunun aslında çokluk şeklinde belirmeden yanında durdugunu...

2|0
    0|0
    • 2ay

yalnızlıkla yan yana ömür boyu kalacam diye korkuyorum burada yazdiklarimi ettafdan birine anlatsam verecekleri tepkiler cok itici olacaktir

• 2ay

ıcınde tuttuklarını dısarısı ıtıyorsa sende burda ifade etmeyı surdur terapı seansı gıbı sozlerın ve yazdıkların senı rahatlatıyosa yaz unutma devasa bir dunyadayız ve senın sırtında degıl sadece anlatkı huzur ve ferahlık olsun ıcınde cekınme ıtıcı olacakdıye dusunme yeterkı ıfade et ettıkce yonde bulursun keyıfte... Yalnız değilsin guzel arkadasım...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Üzülme be ablacım Allah Büyük.. Çevrende kimse yoksa Allah'a sığın en büyük kudredin Allah'tır..

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah razı olsun kardeşim Allah demek ki kaderime bunu yazmış der gectim ama son zamanlarda inan herkesim hayatında iyi kötü birisi varken bende işte uzuntu yarattı

• 2ay

cok saol herkesin allah gönlüne göre versin :)

• 2ay

Amin.. Ecmain :)

• Eğer gerçekten ciddi isen bu yazdıklarında sana çok iyi bir dinleyici ve dert ortağı olabilirim, zira oKulunu okudum dert dinleyip çözüm sunabilmenin. ama lak lak ise derdin hiç yazmamış Farzet..

0|0
    1|0
  • evlenebılırsın :D

0|0
    0|0
  • O dediğinden bendede var

0|0
    0|0
  • ankara'daysan, NORMAL ARKADAŞ olarak gel tanışalım. dertleşiriz, konuşuruz.

0|0
    0|0
  • 28sin dogrumu

0|0
    0|0
  • bu dünyada yalnız olan tek sen degilsin bizde varız yani demem o ki yalnızlık iyidir boşver

1|0
    0|0
  • yalnız olma o zaman neden kendini yalnız bırakıyorsun

0|0
    0|0
  • ortamını deyiştir yani arkadaslar edin diyet yap öz güvenini geri kazan

0|0
    0|0
  • ne diyecegimi bilemedim :)

0|0
    0|0
  • Sabır kimse yanlız kalmıyor kalmaz çok da beğenmemezlik etme

0|0
    0|0
  • Dis gorunusun ne onemi var ki kendin ol yeter gittigin ortamlarda sosyal ol arkadas cevreni gelistir yani bu kadar basit

0|0
    0|0
    • 2ay

bu devirde artik kimse ic görüşüne önem vermiyor ki dış tamamsa insan yerine koyan millet çok bana da böyle ortam yanlış geliyor o yüzden belkide benim en buyuk yalnız kalisim bu yüzden

• 2ay

İste kendine guven miyorsun birazcik ozguven olsun bak sen ne canlar yakarsin 😉😉

• konuşsak ne güzel olur

0|0
    0|0
  • Bendede aynı durum yakında anama bana kız bul demeyi planlıyorum.

0|0
    0|0
  • biraz kendine bak, makyaj filan..

0|0
    0|0
  • Çıkar elbet karşına bir delikanlı

0|0
    0|0
  • Kafaya takma bence. Yalnız olan bir sen değilsin

0|0
    0|0
  • Üzülme be seni anlayan biri cikar