Esimle sorunumuz var lütfen yardim?

Bn esimin ikinci karisiyim.3 senelik evliyiz. daha evel eşim baskasiyla 5 sene evli kalmış bosanmıslar cocuk yok... esimin. Cocukluk arkadası var bize gelirler bizde gideriz karisıyla yakındık tbi bu gün koptu ipler... ksa anlatayim bu kadin eşimin birinci esiylede eskiden yakındı gel gitleri vardi. erkekler arkadas olunca direk kadinlarda oluyor... bununla biz hep konusuruz tlfndan vassaptan sürekli arar yazar ama son zamanlarda fazla kurcalamaya basladi yatak iliskilerimiz günlük yassantimiz her ne olsa muabbet eder bazen dertlesiriz... bana son zamanlarda kocan seni birinci hanimindan az seviyor gbi seyler anlatmaya basladi. surekli onlarin askına sevgisine getirip duruyo konuyu neymis cocuklari olmamısta ayrilmislarmis. Yoksa cok iyi bir çiftlermis bisürü sey.. bende hep o eskide kaldi saygi duyuyorum olabilir falan diyip gecistirmeye calıdıyordum ama yinede okadar beni doldurduki sagolsun beni nihayet esimden soguttu. artik hep esimin akli o kadinda kaldi düsünüyorum.. ha esim bana ilk gün nasılsa yine ayni biz aşık olduk evlendik... ama yinde şüpe etmeye basladim.. ona karsi mesafe koydum suratı asık dolanıyorum eve geldiginde.. bilmyorum nedense onu artik kendime ait hisetmiyorum. Bugun patladik esim konusmamız lazim dedi neden boyle davrandigimi sordu cok üstüme geldi bagirdi cagirdi hatta kırdı döktu biraz... bende aklın eski karinda senin ayrilalim dedim iyice koptuk... sebebinnide anlattim dedim arkadasinin esi surekli bitakim seyler anlatiyo dayanamıyorum... cok sinirlendi etmedigi küfür koymadi o kadina... cekti gitti sakinlesince gelirim bide arkadasiyla konusacakmis.. bn naapayim kendimce haklıydim Şu an suclu hisediyorum lütfen bir fikir danisın

Güncellemeler:
2ay onu oldugu gbi gecmişini gözardi edip evleniyorsunuz ve sonradan ögreniyorsunuzki fedakarlık yaptiginiz eşiniz size ilk eşinden daha az deger veriyo onun icin yaptigi onca seyi sizin için yapmıyo.. napardiniz... ben belki gaza geldim. insallah o kadin kıskanıyorda aramızı bozuyordur böyle olmasını umuyorum. aksi taktirde ben sürdürmem bu evliligi zira kendime hakaret olur bicok şeyi eşimin bana yasatmaması üstelik başkasına yasatmş
2ay Gelisme.. esim gece sabaha karsi geldi eve. oturup sabaha kadar konustuk bni ikna edecek cok sey anlatti hatta ardindan iliski istedi karsi koyamadim.. oglene kadar konustuk ev isleri yaptk. ki daha once bana ev isletinde yardimci olmazdi... sonra ise gitti.. Şu an hic o konulari konusmuyoruz. eve geldiginden beri bana hizmet ediyo cayi yemegi yapti... bundan sora hep boyle olucakmis. okadarina gerek yok aslinda... simdi dusunuyorum eskidende boylemiydi bu adam...

0|2
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tesmen gaza gelmişsin durduk yere huzursuzluk çıkması na vesile olmuşsun durumu düzeltmek hatanı kabul etmek özür dilemek gönül almak sarılmak ta sana düşer.

1|0
    0|0
    • 2ay

Dahada gelmedi

• 2ay

Hadi hayirlisi durumlar dúzelmiş ;)

• 1ay

eig için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Biraz suclusun cunku en basta bunu kocanla konusman gerekirdi. Onun burda bir sucu yok cunku arayi kizistiran bir ucuncu cihaz var.. Onun dediklerinden etkilenmen ve evdeki sergiledigin tavir tabiki normal ben olsam bende oyle dolanirdim, ama bunu en basta kocanla konusman gerekir. Nihayetinde o senin kocan, seninle evli sana sozu var, sana ait yani.
    Şu an bence yapman gereken ona zaman vermek ve bir kac gun sonra bununla onu konusmak. Durustce hatani kabullenmek ve sabretmek. Aceleci davranma sakin ol. :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkür ederim

• 2ay

rica ederim ne demek.. Sonucta hickimse mukemmel degil ve gaza gelebiliriz ama hatayi kabullenmek kadar dogru birsey yok bu dunyada. Hersey iyi olacak ustune cok gitme kocanin :)

• 2ay

o kadini gercekten dinleme hatta uzaklas ya yuvani bozuyor resmen!!! kendine gel, bir insan evli b ciftin arasini bozacak bir laf bile etmemeli! bu evlilik cocuk oyuncagi degil dinleme o kadini, kocanla konus gercekten pisman olursun.

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba Kuma Kardeş

Seni ayırmaya çalışmış o karı. Sen ona itibar etme, eşinle iyi olmaya bak
    Ellerin lafına bakma. Kimin seni nasıl sevdiğini senden başkası eşinden başkası nasıl bilsin.

Haydi git ve kocanı öp

1|0
    0|0
    • 2ay

Kuma deme bn o kafini redimler disinda hic görmedim

• haklısın..
    kocan bence seni ondan daha çok seviyor..
    çünkü gerçekten sevse sırf çocuğu olmuyor diye ayrılmazdı eski karısından..

0|0
    0|0
  • haklısın bence ya

1|0
    0|0
  • Eşinden özür dile, sonuçta bir emek verip evlenmişsiniz. Diğer kadını hayatından çıkar, evliliğinizi bozmak istiyor belli, eşin de arkadaşına anlatsın durumu, ama bir daha dışarıdan duyup dolup eşini dinlemeden aranızı açma. Şüphelerin varsa bunu onla arana mesafe koyarak değil sorarak çözersin. Eşin gizli saklı bir iş çevirmemiş ki, biriyle biten evliliğinden sonra seninle evlenmiş. Onu daha çok sevseymiş onunla evli olurdu şimdi.

0|0
    0|0
  • ya çok ilginç geliyo bir kadın başka bır kadına yatak ilşkisini nasıl anlatır bu kadar detaylı sohbetler edılırse karsı taraf ta bukadar detay anlatır ve tartısma cıkar ınsanın ozelı olmalı eşin seni illaki seviyodur ama milletin gazına nasıl gelip surat asabılıyorsunkı eşine sonucta ıkıncı evliliği oldugunu bılıyordun bu kotu bısey degıl sen kabul edıp gelmıssın bana kalırsa uzatma cok ta sık gorusme bayanla

0|0
    0|0
  • he bunu okuyacam

0|0
    0|0
  • Sen güçsüz bir kadınsın. Eşine inanmak yerine seni sinirlendirmek, üzmek için yaptığını bildiğin bir kadına inanıyorsun. Yazık sana.

0|0
    0|0
    • 2ay

Brlkide haklısın nediim..

• baskalarının lafına bakarsan sen hıc brı zaman mutlu olamazsın ılk once kendını dusunceksın yasamını dusunceksın baskalarının lafıyla evlılık hıc bır zaman yurumez

0|0
    0|0
    • 2ay

Bn öyle düsündümde evlendim onu oldugu gbi kabul ettim. ama sonradan birisi sana esinin eski eşi için şöyle sürprizler yapardi onu alırdı bunu getirirdi gbi seyler anlatsa ve üstelik esin sana bunlarin bir cogunu yapmamışşa naparsin biyerden sora insan üzülüyo iste... burda arkafaslar bna ara mesaj at konus bariş diyolar. ama bitaraftanda icimden gelmiyoki bn belki barisirim ama ilk adimi atmam cünkü madurum kendimi aptal gbi hisediyorum

• 2ay

her ne olursa olsun bence baskalarınn dusuncelerı senı yanıtlmamalıydı ve kadının öyle demesı bence senın elınden kocanı almak ısteyısı varmıs gıbı davranmıs yazından öyle anladım ben

• 2ay

bak gördunmu sonucu

• Bu kadar olunmaz bence müdire ne kadar kolay dolduruşa geliyosun.

0|0
    0|0
  • o seni eşinden kışkırtmaya çalışan kadın biraz koca istiyo demekki bir sıkıntısı varsa o kadını bana yollayın ben hallederim böylece sizi eşinizden kışkırtamaz bidaha

0|0
    0|0
  • Gaza gelme..
    Gazoz olma efsane ol.. dicemde baya gazoz olmussun.. bu kadinlar aptal..

0|0
    0|0
  • haklısın o eski kadın doldurmuş
    konuşsak mı

0|0
    0|0
  • o kadının eşinin ilk eşi ile hala muhabbeti var

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok diyor

• 2ay

sence

• 2ay

iyi ilişki iyi gelir

• Karı milleti ne biçim ya. Vermiş gazı vermiş gazı

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkeklerde olmuyormu boyle durumlar

• 2ay

Ben görmedim bir erkeğin başka bir erkekle bir olup ikisinin karısını yorumladıklarını.

• Başkasınınippiyle kuyuya inersen böyle olur

0|0
    0|0
  • Bu mu kısa anlatım

0|0
    0|0
    • 2ay

Detsyı cok uzun aslında dolmusum bn

Kızlar Ne Diyor 10

• amacına ulaşmış kadın işte.. ya az akıllı olun bu kadar özel anlatılır mı? baktın kurcalıyor yol ver? bana iyi gelmiyorsun, negatif enerji veriyorsun, sohbetinden haz almıyorsum, iletişim kurmak istemiyorum! biti gitti güle güle.. kendinde ara hatayı, kimsede suç bulma. kaşınmışsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kocamla kocasi cok yakın kardes gbiler beraber büyüdüler bnde buyuzden yakın davrandim ve Şu an belkide onlarinda arkadasligi bitecek bn metinde kısa anlattim detaylari cok fena ve edim cok kızgın onlara

• 2ay

isterse bebeklik arkadaşı olsun ya evi yuvası ya arkadaşı, seçecek..

• 2ay

Küfür etti kavgaya gitti. yanımda aradi cok sert konustu bulusalım dedi arkadasina. bn sebep olmak istemedim böyle bir seye

• Eşinden özğr dile, sonuçta bir emek verip evlenmişsiniz. Diğer kadını hayatından çıkar, evliliğinizi bozmak istiyo belli, eşin de arkadaşına anlatsın durumu, ama bir daha dışarıdan duyup dolup eşini dinlemeden aranızı açma. Şüphelerin varsa bunu onla arana mesafe koyarak değil sorarak çözersin. Çünkübartık sevgililik söz konusu değil, evlilik bu.

0|1
    0|0
  • Bosver dusunme bunlari

0|0
    0|0
  • O kadın belliki diğer eşine laf taşıyor, kendine gel ve o kadını eve sokma iletişimini kes.

0|0
    0|0
    • 2ay

O evlendi uzakta. ha int görüsürlermi bilemem

• Sende oturup dinledin mi
    Dul Ada'mla evlenilmez diye boşuna demiyorum

0|0
    0|0
  • Sen nedennhala o kadinla konusmayi surduruyirsun onu anlamadim birisi esimi bu denli kotulerse onunla asla konusmam esini sevmeye devam et yoktan sorun cikarma

0|0
    0|0
  • Soğuk davranmamalıydın eşine o kadınında amacı buymuş

0|0
    0|0
    • 2ay

Bazen onlar ivin öyle seyler anlatirdiki mesela bir gün şöyle bir olay olmustu cok gülmüstük falan gbi... bn esime hic sormaz ama aglardim gizli gizli

• 2ay

Sana o kadını anlatmaya başladığı ve sorular sormaya başladığı zamanlar iletişimini kesmeliydin
      Ve özel hayat anlatılmaz

• 2ay

Güncellemeyi okudum Rabbim huzurunuzu daim etsin 😊

• Kocanız haklı, başkasının dolduruşuna gelmemeniz gerekirdi.
    Sorununuz varsa en başın da kocanızla konuşsanız olaylar bu raddeye gelmezdi...
    Hayırlısı olur inşallah.

0|0
    0|0
  • Aklı ilk eşinde olsa onu boşayıp seni almazdı. Belki o kadının eşinde gözü var. Yatak hayatınızı da sorduğuna göre belki de o eşinden boşanıp kocanla evlenmek istiyor olabilir. Bazı insanlar çok fesat. Seni bilerek dolsuruşa getiriyor ki kocanla problem yaşarsan onun senin kocanla bir şansı olur. Dinleme o kadını.

0|0
    0|0
    • 2ay

Esimde butarz seyler söyledi... neden o kadina eşimde gözünmü var dememişin diyor bana

• 2ay

İnanki cinsel kısıma hic girmiyorum onuda düşünsem deli olurum. ama maddi manevi seyler iste

• 2ay

Ya sorun anladığım kadarıyla şu eşin ilk evliliğinde manevi bir takım şrylere doymuş ve senin buna ihtiyacın olduğunu düşünemiyor olabilir. Bu sebeple o ortamı sen yaratmalısın. Mesela bir pazar sabahı yatakta kahvaltı. Ne yazık ki dul bir adamla evlemenin kötü yanı bu. O bazı heveslerini ilk eşinde almış oluyor. Ya da eşin bazı alışkanlıkları terk edememiş olabilir. Ya da ilk eşine davrandığı gibi sana davranır ise seni inciteceğini düşünüyordur.

• keske ilk basta esine anlatsaydn yuvani yikmaya kalkismis be krdesm bir daha boyle bir hata yapma ozur dile esindn

0|0
    0|0
    • 2ay

Gelsin konusacaz.. biyerlerde iciyodur yine cok kızdiginda biz kavga ettigimizde öyle yapar... cok tedirginim

• 2ay

hakli sonuna kadar hakli dedigm gibi mesaj at seni seviyorum korkuyorum ne olu gel eve konusalim yaz

• 2ay

seni seviyor esin cok sevndm😊😊😊😊

Yükleniyor...