Tc vatandaşlığından nasıl çıkılır?

Soru üstteki gibidir..

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bilgim yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• alternatif buldun mu

0|0
    0|0
    • 2ay

Kanadada yaşıcam ve orda vatandaşlık alıcaz kısmet olursa.. Kanada vatandaşı olan biri ile evlenicem ve sonrasında 1 2 seneye kadar vatandaşlık hakkı doğuyor..

• 2ay

İnş. Abim, umarım en yakın zamanda görücez o günleri.. O kahrolası yobazlar pislikler Karşımızda diz çökecekler !!

• 2ay

amin inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• fetöcüyüm de çıkarırlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Hiç gerek bile yok !! Çıkarmadıkları taktirde kimliği yakıyorum.. İnsan gibi yaşamayı özledik bee !! Gel kanadada yaşa bak nasıl bir ülke !! Herşey insani yaklaşım..

• 2ay

kardeşim şikayet et kimse kimseyi tehdit edeemez

• 2ay

Polis çağırdım savcı ile görüştüm yok abi :) onları koruyorlar ve sırf sesim yüksek çıktığı için fişlendim ve bu tehtitlere maruz kaldım.. Evimi Pompalılarla tabancalarla taradılar ve polis olay yerine 1.45 saat sonra geldi.. ortada ne delil kaydı ne bir parmak izi :)

• Sonuna kadar destekliyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeş bu ülkde yaşanılmıyor artık !! Dini dili kimliği ne olursa olsun hiç fark edilmeden herkes iktidar partisine yakın değilse vatan hainidir diye bir algı var !! Bana birşey olursa tc hükümeti sorumludur ve inan bu ülkeden ayrılıyor olacağım için çok mutluyum.. Yakında kanadaya taşınıyoruz.. Ailemide alıp gidiyorum..

• Güle güle yolun açık olsun

0|0
    0|1
    • 2ay

Gidiyorum kardeş sağolsın.. Yarın son günüm..

• kanadaya gidiyormuşsun yorumda okudum. nasıl gidebiliyorsun ya :D çok şanslısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir yolunu bulduk ve mülteci olarak başvuru yaptık.. Ölümle tehtitler alıyorum.. O yüzden gidiyorum abicim..

Yükleniyor...