Hayatınızı baştan alma imkanınız olsaydı yapar mıydınız?

Şu an öyle bir yerdeyim ki; hani mücadele edersiniz olmaz ve her şey sıfırlanmaya yaklaşır işte oradayım. Hayatı sıfırlamak diye bir şey yok aslında ama sıfıra çok yaklaştım.
Hayatımdaki çoğu şeyi en baştan değiştirip alabilirim arkadaşlarımı, üniversitemi, bölümümü, kişiliğimi, kıyafetlerimi, becerilerimi ve daha pek çok şeyi...

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• ilk okul zamanıma gidip o çocugu dövup adam akılı dersime önem verirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbette yapardım. Mesela babama kanser olacaksın öleceksin içme sigarayı derdim. İşi bırak stres olmasın derdim. Sonra nemi yapardım? Başa aldığım gün oturur ağlardım. Sonra anneme döner babamı çok sev ve babamada annemi çok sev derdim. Sonra evleneceğim eşimi iyi seçerdim. Ama işte orada belki tekrar düşünürdüm. Çünkü iyi gitmesede o evliliğimden güzel bir kızım var. Sonra ne mi yapardım. Sadece ağlardım ağlardım ve ağlardım. Madem dönemiyorum o halde bundan sonrasına bakayım en iyisi. Herşey güzel olacak

0|0
    0|0
  • Eğer başta alırsanız sadecw tek bir hatayı düzeltmek şansınız olur. Diğer hatalarını kaybolur sizin geçmişteki zaman çizginiz bozulur ve yeni bir yol açılır. Yani sen burada bu başlığı açamazdın belki de

0|0
    0|0
    • 2ay

sorumu anlamamışsın

• 2ay

Yani bir noktadan başlamak yerine şu an bulunduğun yerdeki kişi ve diğer faktörleri değiştirmek istiyorsun. Eh kim istemez ki bazı şeyleri değiştirmeyi

• Uzun yol şöförü gibiyim
    Yolda dönesim var yol uzun
    Kamyonu şarampole yuvarlayasım var
    Kamyon benim değil

0|0
    0|0
  • Çocukluğuma doneydim. Sadece basari için calisirdim

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • Gençliğimi geri verseler bu kez en çok kendimi severim

0|0
    0|0
  • yapmam

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Rabbine Yönel Arkadaşım Huzuru Bulacaksın Inan

0|0
    0|0
  • keşke öyle birşey olsa...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ve kesnlikle elime mili piyango numaralırnı yazardım *,*

0|0
    0|0
  • yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir yil pesinde dolandigim bacım cocugunun ilk bulusmamizda agzina tukurur "simdi hadi ordan git amina kodugumun lezbiyeniyle cik sikko kafali" der basar giderdim anlatirken bile icimin yaglari eridi neys ben kindar biri degildim en son öhöm...

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Yapmazdım

0|0
    0|0
  • o kadar değil Allah a şükür

0|0
    0|0
  • Yapmazdım çünkü aldığım dersler ve yaşadığım mutluluklar kârım benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...