Hangi siyasi partiyi tutuyorsun? Mahşerin beşlisi olan denklemim hakkında ne yorum yaparsın? İdeolojiniz ne? Anketli?

Benim ideolojim Türk Milliyetçiliği. ÜlkücTü değilim. Türkçülere yakınım bir yere kadar ama. Benim tuttuğum parti <3 Erdoğandan <3 dolayı Ak Parti. Denklemim şu. Ben siyasetin kurdu oldum çok iyi siyaseti takip ederim vb. Bugünün chpsi hatta ve hatta Atatürkten sonraki chp ama özelliklede kılıçdaroğlunun olduğu chp nere Atatürklü chp nere. Atatürk Türk Milliyetçisi, vatanının çıkarını düşünen, yabancılara karşı milliyetçi olan bir liderdi. Bugünün chpsi sosyalist, gominizme hayranlık duyan, sol görüşlü, mezhepçi, kürtçü bir parti. Atatürkü sevenler nasıl chpli oluyor anlayamıyorum. Berkin elvanı savunan, il örgütünde birbirine yoldaş diyen, uludere olayına sözde roboski katliamı diyen bir chp. Akp demiyorum özetle <3 Tayyip <3 diyorum. Tayyip ise vatanını savunan, düşünen, yabancılara karşı dik duran milliyetçi olup yabancılara karşı ülkenin menfaatlerini savunan, mert biri. İnancından dolayıda birazda islamı aşırı derece savunuyor. Ben muhafazakar değilim. Bende aşırı milliyetçiyim. Tayyip inancından dolayı osmanlıyı biraz fazla seviyor ama o bizim Türk kanından Osmanlının torunu cumhuriyetinde bireyi. Kan, stil, bakış açımız aynı. Oda ülkesini geliştirmek istiyor biz Türklerde. O kadar olaylar oluyor dolar hayla 3 ün altında. Ama yukardaki chp olsa dolar en az 4 lira olurdu. CHP her seçimde tunceli yerine dersim der. MHP ise yine bizden biri severim iyi niyetli insanlar ama Tayyip gibi zeki değiller. Ben eti ülker yani Tayyip varken bifa, anı, halk, bahçeliyi tutmam. Buz gibi gerçek Türk Milliyetçisi, Atatürk hayranı biriyim. Tüm milliyetçi şarkıları dinler, sloganlar atarım yürüyüşlerde. Kurtbaşlı bayrağıda severim. Ama ben Erdoğanı seviyor ve destekliyorum. Erdoğanı sevmese bile hakaret eden vede Türkçüyüm diyenide sevmem. 7 haziran 2015 seçimleri zamanı chpnin milletvekilleri barış yarkadaş öncülüğünde fetonun kanalı samanyolu tvye çıkıyorlardı. Oylarımı uykumu bölüp zevkle sabah 08.03 te akpye Erdoğana attım.

• TÜRKİYENİN LOKOMOTİFİ AK PARTİ
    23% (3)31% (5)28% (8)Oy Ver
  • TÜRKİYENİN SİVİL TÜRK ORDUSU MHP
    46% (6)31% (5)38% (11)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    8% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • chp
    23% (3)25% (4)24% (7)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)13% (2)7% (2)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • hdp
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Tayyip paşa bazen strateji ve karşığında bir çıkar olacak nedenden dolayı Barzani ve yanlılarıyla politika gereği görüşüyor. Yoksa onları sevdiğinden değil. İkincisi Suriyelilere vatandaşlık verilmesin diyen chp bunu milliyetçilik vatan için değil, sırf mezhepten dolayı onlar sünni arap esada karşı diye ve bunlar alevi köylerine yerleştirilmesin diye böyle propaganda yaptı.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• tabiki CHP

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• MHP'DEN BAŞKA TUTULACAK PARTİ Mİ KALDI?

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...