Birisi ego mu dedi? Birazcık uzun oldu ama fikrinize ihtiyacim var?

Bugün patronum benim ona bozuk attığımı anlayinca yanina çağırdı bir problem mi var diye sordu. Bende sürekli niye insanları işten kovmakla tehdit edip psikolojik baskı yapıyosunuz dedim. O konuyu sen üzerine alma kesinikle dedi. Bende zaten ben kendimi biliyorum kovulursam sizin egonuz yüzünden kovulurum çalışmadigimdan değil dedim. İsin açığı içerde kı diğer çalisanlarinda ne düşündügü benim umrumda değil kovulma korkusuyla çalisanlarin gerizekali olduğunu düşünüyorum dedi. Bende yazık gerçekten babanizin yanında patronculuk oynamak dışında bisey bilmediğiniz o kadar belliki herşeyi bildiğinizi saniyosunuz ama hiç bişey bildiğiniz yok. İcerdeki insanlar ev geçindiriyor o gözle bakin sürekli aşağılayıp kovacam demeyin ılımlı olun dedim. Benim ılımım sna kadar derhal odamdan çik dedi. Patron dediğim patronun oğlu benden 4 yas buyuk ama bizim departmanın yetkilisi o. Ben bunu işveren saniyodum ama bir bildiginiz g... t veren çıktı. Şimdi ben az daha sabredip kovulmayı bekleyip kıdem tazminatı mi mi alsam yoksa bir an önce istifa edip kurtalatimmi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sana ne dedi

0|0
    0|0
    • 2ay

Cik odamdan derhal dedi işte en son

• 2ay

Kovulursam da iyi kıdem alırım ama

• 2ay

Sen bilirsin canım

Erkekler Ne Diyor 14

• seninde ondan yana bir farkın yok burada hastanede çalışıyorum işinin hakkını veren ancak 2 kişi sen olaya hep işçi gözüyle bakıyorsun o yüzden hep haklısın
    olaya bir de şu gözle bak bir iş olduğu zaman ortadan kaybolan yaptığı işleri kötü yapıp müşteri kaybına sebep olan sonra gelen müşterileri kıyafetine bakarak değerlendirip ilgi gösteren işçilere ne diyeceksin belki bu dediğin kişi bu durumdan ötürü işçilere bu konuda tehtid ediyor hem dünyada iş mi kalmadı orada çalışıyor herkes 1 kere çeker 2 kere çeker her insanında bir sabrı var olaylara tek taraflı bakma

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır hepsi iyi elemanlar

• 2ay

Yok verim konusunda iyiler işte

• 2ay

kardeşim sen işçi gözüyle görüyorsun hep işverene gömüyorsun lafı neyse kimse kimsenin ne emir eri nede uşağı rızkı veren allah bir yerde bitirir başka yerde daha iyisini verir

• Ne yapacağını bilmiyorum da pek dobra bir kızsın helal olsun ayakta alkışlıyorum!

1|0
    0|0
    • 2ay

O insan çekinilecek bı insan değilmiş onu anladım geç oldu ama

• 2ay

Kovulmayi bekle diyosun yani

• 2ay

Evet dediğim gibi eğilip bükülme ancak bu tür insanlar nereye gidersek gidelim var, her yeri de terk edemeyiz bu şekilde. O yüzden demeden evvel iyi düşün dedikten sonra ise dönüşü olmasın.. Bekle bence bir süre.

• Tazminat almadan bir yere gitme

0|0
    0|0
    • 2ay

Dimi herkes öyle diyo

• 2ay

Bu arada hukuk bürosu iş kanunu bendn daha iyi biliyolardir 😕 tırsıyorum bir şekilde bir yerden hakedisimi yok gibi gösterirlerse die :/

• 2ay

Hiçbirşey yapamazlar merak etme. Yeter ki sen cikma isten.

• herkes patron olamaz

0|0
    0|0
  • boşverr yaaa

0|0
    0|0
  • kafana göre canın ne yapmak istiyorsa onu yap en azından kafan rahat olsun

0|0
    0|0
  • Odadan ciktinmi peki

0|0
    0|0