Arkadaslar boyle bir babam oldugu icin nefret ediyorum?

Ya gercekten normal giyiniyorum ve okuluma gidiyorum. Bugun okula giderken babamin cebinden para alacaktim normal olarak elimi kaldirnca gobegim acilidi. Yok gobegin acik makyaj su bu yok kapanacaksin. Diyo kufur ediyo. Beni dayimin kiziyla kiyasliyo o kapali diye. Simdide tutturmus imamhatipe gidiceksin diye. Hersabah ben seni okula goturucem diyo.
Agza alinmayacak kufurler ediyo. Hersabah normal giyindigim halde kufur ettigi icin ona morelim bozulup derslerede odaklanamiyorum. Ben temel liseye gidiyorum ve tam merkezde bulunan temel liseye sanki okula gidecegim zaman benim pavyona bara falan gitggimi saniyi okul oldugunun farkinda degil. Tek basima disari cikarmak istemiyo utanmasa beni eve kapacatak. Sizce napiyim yasama sevincimi vbitirmis bulunmaktayim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bizler belli bir süreye kadar seçemediğimiz insanların yanında yaşamak ve onların doğrusunu kabul etmiş gibi görünmek zorundayız. sadece sabret , bir gün üniversite zamanı geldiğinde çık ve git kendi istediğin hayatı yaşa.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Açık kıyafetler giyinme açıktan kastim öyle kısa şeyler. Güvenini kazan bu tür laflar duymazsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkma canını bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• babanı öldür

0|0
    0|0
Yükleniyor...