Bu fotoğraf sizce ahlaksızlık mı?

Bu fotoğraf sizce ahlaksızlık mı?

0|1
56|38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kafalarının çalıştığı tek şey o ahlaksızlık olarak düşündükleri şeyler çünkü, akılları fikirleri orada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 55

• Millet dünyada Kim Kardashiani her poposunu açmasında alkışlarken buna ahlaksızlık demek bence iki yüzlülük. Bence değil ama ben sosyal medyada sevgililerin öpüşmelerini yok yatakta vs karşıyım. Herşeyi paylaşan insanların özeli kalmadığını düşünüyoruma ma bu çağın hastalığı bu. Yediğin, sevdiğin, seviştiğin herşey ortada. Ben kendim böyle şeyler paylaşmam ve istemem ama bu çağda bu normalleşti.

0|1
    0|0
  • ahlaksızlık kelimesi ağır kaçıyor biraz ama paylaşılmasa daha hoş olur insanlar özelini paylaşarak prim yapmaya alıştı. özellikle dini bir hayat yaşayanların bu tür paylaşımlar yapması daha abes kaçıyor. Allah'ın emrini yerine getirmek amacıyla kapanan bir insanın tesettüründen sınırlar vardır vücut hatları mümkün mertebe belli olmamalıdır. resimdeki nikahlı eşi olsa dahi karnını öperken çekilen bir resmin paylaşılması doğal değil.

1|0
    0|2
  • yahu o çocuğu yaparlarken kadının nerelerini öpüyor , bu fotoğraf mı ağır gelmiş bizim sahtekar islamcılara :D

1|1
    0|0
  • evli bir hanımefendi kocasıyla fotoğraf paylaşıyor bunun nesi ayıp nesi ahlaksızlık yahu? kadın tesettürlü olduğu halde hatlarının belli olması pek hoş değil fakat bu da kimseyi ilgilendirmez, instagramda millete ahlak dersi verecek kadar sevimsiz bir toplum olmayalım lütfen.

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • yazık valla ne güzel mutlu bir çift var aşk sevgi var ama bu fotoğrafa bakanlar ahlaksızlık görüyor.

0|0
    0|0
  • Tumblrda vardi boyle pozlar ozenti millet. Ayrixa her anini biyerlere atma taraftari dgeilim ahlaksizca degil ama gereksiz

0|0
    0|0
  • Nesi ahlaksızlık allah aşkına örtülü olmayan bir bayan yapınca aman ne tatlı örtülü olunca ayıp edepsizlik ahlaksızlık insanları ötekilestirmekten vazgeçelim artık hepimiz birbirmizi olduğu gibi kabul edip bu saygı cercevisinde yasayalim şunu bir ogrenemedik vallahi

0|0
    0|0
  • Bunlar ahlaksızlık görmemişler gitsinlerde dışarıda uluorta öpüşen yiyişen çiftlere baksınlar

0|1
    2|0
  • Ben bir ahlaksızlık göremiyorum mutlu bir karı koca ve doğacak bebekleri var

0|1
    0|0
  • Gerçekten ahlaksızca, bunu görünce aklıma sadece cinsellik geliyor ne kadar utanmaz insanlar var. Cik cik cik...

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlık mı bilemem ama bana göre olmaması gereken kareler

0|0
    0|0
  • Ya işte ünlü mankenler çıplak karınlarıyla koyacaktı bu fotoğrafı bir de o zaman yorumları görecektik

0|0
    0|0
  • Bence bunu diyenler ahlaksız helalin olan eşini karnından bebeginden öpmek belki dogru degildir ama. neden ahlaksizlik olsun. Ama ben olsam bu kadar özeli paylasmazdim

0|0
    0|0
  • Bunlar ne sacmalamis acaba
    Ortada ahlaksız olan birşey yok adam. karisinin göbeğini hatta bebeğini opuyo

0|0
    0|0
  • Fotoya bakan ne gibi ahlaksız gordu? çocuk yapmak ahlahsızlık mı kendileri golten iniyor galiba , insanların sevgilerini göstermek ahlaksızlık bunları kınamak ahlakmı beyin nakli şartt.

0|0
    0|0
  • Kıskançlara bak ya :D lgbt iğrençliği içeren bir foto olsa başlarlar yalakalığa özgürlükten dem vurmaya

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir şey

0|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der, diyeceğim de bu duruma hafif kalır gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Bunun neresi ahlaksizlik? Cok masum bir fotograf bence boyle konuşanlarda bir fesatlik var fotoğrafta değil 😒

0|0
    0|0
  • İnsanın fikri neyse zikride odur.
    Ahlaksızlık falan yok.

0|1
    0|0
  • Ahlaksızlık değil ama uygunda değil.

0|1
    0|0
  • Ya insanlarda bir değişik. Nesi ahlaksizlik acaba ne güzel bir şey cok güzel görüntü

0|0
    0|0
  • ya bu yorumlari atan beyinsizler oksijeni tuketmesinler

0|0
    0|1
  • neresı ahlaksızca yaa. bence cok tatlı

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlık görmemiş bunlar

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • İkiside bebeğini seviyor

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Yarim seylerden nefret ettigim icin uygun degil diyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 37

• Yorum yapanlar haklı kimse kusura bakmasın ! El ve ayaklarını kesip diri diri yakmamış, tecavüz etmemiş, tecavüz edip öldürmemiş, çocuk yapıp ortada bırakmamış, namus diyip dayak atmamış, küfretmemiş sövmemiş, cezaevinden çıkıp namus namus diye kafasına silah dayayıp sıkmamış... Kısacası yanlış yapmış ayıp bu ülkede böyle fotoğraftaki sevgi dolu hareketler ! Olağan dışı olan karısını, çocuğunu seven, onları el üstünde tutan önemseyen insanlar artık o yüzden de ahlak kalmamış arkadaş böyle şeyler paylaşıp insanları özendirmeyin gelecekte ahlaksız ve yanlış insan yetişmesine sebep olur mazallah.

0|1
    0|0
  • Ben bir şey anlamadım. Düşünüyorum da, neyi ahlaksız acaba? Yani adam çocuğunu seviyor ki, eşinin karnını öpüyor. Ahlaksız diyenler açıklasın lütfen, meraklandım.

0|0
    0|0
  • İnsanın zikri neyse fikride odur.! Kafası kötülüğe basanlar kötü düşünür iyilikle dolu olanlar kalplerden asla nefret ve kötü söz cıkmaz. Diyeceğim o ki kimse kimsenin Ahlak bekcisi olmaya kalkmasın herkes önce kendine baksın. ayrıca fotoğrafta birşey yok.

0|0
    0|0
  • Eğer fotoğraftaki kadın, karnını öptürdüğü adamla nikahlıysa, ahlaksızlık bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Ulan gidip milletin kıçına bakarlar, netten telefondan p*rno izlerler ama ahlak konu oldu mu hepsi tanrı tanrıça gibi gösterişli müslümanlık yapar.. Buna benzer pozlar veren başı açık kadınlar vardı onun altına da ahlaksızlık yerine allah bağışlasın yazıyorlar sizin din ve ahlak anlayışınız nedir

0|0
    0|0
  • Ahlaksız görenlerin zihni neleri canlandırıyorsa artık...

1|0
    0|0
  • Bunlar yemin ederim mal. Katıksız mal hemde. Bunun neresi ahlaksız ya? Ahlak ne diye sorsan cevap veremezler geri zekalılar!

0|0
    0|0
  • insanlar nerelerini acipta koyuyo terbiyesiz olmuo adam dogmamis yawrusa opucuk konduruo cokmu mallikta sinir tanimioruz

0|0
    0|0
  • qDQ:WDASD son ahlak bükücüler

0|0
    0|0
  • hayır değil tabiigayet normal

0|0
    0|0
  • bence hic degil yorumlara sasirdim dogrusu

0|0
    0|0
  • kıskanmış resmen =D

0|0
    0|0
  • Kıskançlıklarından çatlamışlar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlık değil ama düşüncesikliktir. Çocuk hasreti çeken bir çok insan var.

0|0
    0|0
  • Abooo
    Ne kıskanmışlar be :D

0|0
    0|0
  • Ulan ne kadar yobaz ınsan var neyı ahlaksız lan adam cocugunu opuyor soyupda mı opmus cahıller toplanmıs

0|0
    0|0
  • Helalinin elibisesini öpüyo neyi varki bunun.. Günlük dizilerde onlarca iğrenç sahneler oluyor gözlerini kırpmadan izliyorlar bumu ayıp çekemiyolar abi çe ke mi yor larr.

0|0
    0|0
  • ahlaksiz degil hani insanlar mutlulugunu paylasmis kotu birsey degilde yine bende atilmamasi taraftariyim

0|0
    0|0
  • Ahlaksız değil ama gereksiz

0|0
    0|0
  • adamla kadın evli olmasalardı bu bir ahlaksızlık olabilirdi

0|0
    0|0
  • cahil toplumumuzun yorumları sadece. bu sadece mutluluğun göstergesi

0|0
    0|0
  • ağlaksızlık yokta paylaşmaları sıkıntı

0|0
    0|0
  • yorum yapanların amacı neyse artık !

0|0
    0|0
  • bu kadar masum bir şeyi ahlaksızlık olarak görenler keşke defolup gitseler bu ülkeden

0|0
    0|0
  • Mk kendileri g*t baş açıp millete boy gösterirler iki kişi mutluluğunu yansıtmış suç olmuş.

0|0
    0|0
  • Allahım sen konuyu biliyorsun...

0|0
    0|0
  • yoo çok masum bence

0|0
    0|0
  • yoo normal?

0|0
    0|0
  • onu yazanlar çok mu ahlaklı acaba