Şahin almak istiyorum?

Şahin almak istiyorum?

Beyler bende cidden sahin hastaligi var. Tofaşk derler ya hani bendekide o ben tofasa tutkuyla bagliyim.
Nedenini acikliycam birazdan. Bastan sogliyim yasim 18oldugu icin ekonomik olarak aileye bagliyim ve aileminde durumu iyi. Babamda bizzat 500.000 tllik bmw 535 xdrive var bende subaru brz kullaniyirum. Benim brz de 200 hplik bir canavar gerci ama sahininde yeri ayri be. yani durumum olmadigindan degil istesem bmw mercedesi birak ferrariye bile binerim ama sadece sahinin yeri benim icin yeri cok ayri. Araba basta tamamen mekanik hic elektronik aksam yok denecek kadar az ayni dodge viper veya mclaren f1 gibi Asil surus zevki bunlarda sahinden aldigim zevk hicbirseyde yok. soyle resimlerdeki gibi temiz modifiyeli bir tane olacak her yere yan yan gidicem varya. Off. Gerci benim brz ylede aglatiryorum asfalti ama sahinin yeride ayri be.
Abi simdi durust olun sahin kullanamamis adamlar gelip sahine laf atiyor. Bir alici gozuyle bakin su arabadaki guzellik hicbir kizda yok. Bu arabadan alacagin surus zevki hicbirseyde yok bunu bizzat bmw 535 ve subaru brz suren bir insan olarak sogliyorum. Sizin dodge viper veya mclaren f1 suserken alacaginiz zevki sahinden alirsiniz. Tabi yinede zevk meselesi tabi ama ben sahini ve tofasi cok seviyorum keske bir tane olsa bendede. Alacam birgun ama simdi peder apaci arabasi diyor almiyor.
Zatem subaru brz yide almayi zar zor ikna ettim. Ama ilerde ekonomik bagimsizligiki kazaninca isterse altimda ferrari olsun yaninada bir sahin cekegime ant icerim.
Ewt beyler var mı buraaa benim gibi sahin hastalari.
Nasil deneyimlerinizi anlatin biraz. Gidiyonuzmu yan yan :)

Güncellemeler:
2ay Valla baktikca icim kipir kipir oluyor. Yok boyle birsey. Tam bir otoban faresi. Drift canavari be.
2ay Up
Birde takicam bir abarth egzoz bagirta bagirta offf hayali bile guzel.

0|0
0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...