Eşiniz ailenizle görüşmek istemese naparsınz?

sen görüş ama ben görüşmek ve onları görmek istemiyorum dese eşiniz naparsınz? görmek zorunda mıdır

Güncellemeler:
2ay sorum erkeklere özellikle.
2ay yani şuanda öyle bir durumun içindeym de. ben oluyorum görüşmek istemeyen eş

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sebep varsa haklıdır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsan çevresiyle yaşar senin ailesiyle durduk yere görüşmek istememen onun sürekli ailesiyle senin aranda kalmasına sinirlenmesine yol açacak o da sinirlendikçe sana çatacak ilişki iyice yıpranacak sevmesende o insanlar senin ailen artık eşin açısından durumun vehametini ve kendinin aynı durumda ne hale gelebileceğini düşün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sorunun kimden kaynaklandığı çok önemli. Ben evliliğime karışılsın istemem. Eşimin aile bağlarıma karışmasını da. Eğer ailem eşimin kalbini kırmışsa bunu aramızda konuşarak çözmeye çalışırım. Sorun eşimdeyse onunla da konuşurum. Bir çözüm yolu muhakkak vardır diye düşünürüm. Eğer böyle anlaşamama olacaksa baştan yuva kurmamayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Son kez becerir ve yol veririm

0|0
    1|0
  • Valla bu işler karşılıklı sen görüşmessen o da görüşmez bu da en ufak bir sürtüşmede ayrılık ihtimalini artırır bana göre az görüşsen daha mantikli hem az görürsün hemde az görüştüğün için kıymete biberin :)

0|0
    0|0
  • ailemi benimsemeyecek biri ile bir hayat sürdürmem

0|0
    0|0
  • Gorusmesin

0|0
    0|0
  • Eşimle ailemi birbirine karıştırmak ikisinin de yeri ayrı.

0|0
    0|0
  • eğer ailen eşinin gururunu incittiyse bu normal bir davranış lakin incitilmemesine rağmen böyle davranıyosa sıkıntıyı kendinde ara.

0|0
    0|0
  • Neden görmek istemiyosunki?

0|0
    0|0
    • 2ay

çünkü sevmiyorum. ve ben sevmedigm insanlara katlanamam. yapmacık yapmacık da yüzlerine gülemem

• 2ay

Neden sevmiyorsunki sonuçta sevdiğin adamın ailesi ve ayrıca böyle giderse evliliğiniz riske de girebilir.

• sebebi tartışma ise hak veririm ama sebeb yoksa sanırım yakında boşanırız

0|0
    0|0
  • Zorunda canım

0|0
    0|0
    • 2ay

neden? görüşünce surat assa rahatsız olsa daha mı iyi

• 2ay

Sende aynısını olucan gibime denk geliyor. İlerde çok sıkıntı çekersin valla. Bayramda eşini gönder kaynananın evine.

• 2ay

isterse hergün gitsin. yeterki o cadaloz anası ve bacıları benden uzak olsun

• Çok basit, sokıntı varsa çözmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • nabeym öyle sevgiliyi :D

0|0
    0|0
    • 2ay

neden? illa ailenle görüşmek zorunda mı

• 2ay

benim öylebi durumum var şöyleki ben eşimin ailesni görmek istemiyorm. kendisi istersen 24 saat görsün

• sanada saygısı yok demektır boşa... ama ailem kötü ise oda haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Esini kiracak ne yapmis olabilirler acaba

0|0
    0|0
  • Bir kaç kere anlayış gosteririm ama devam ederse kaynanama ispiyonlarim jffjkf

0|0
    0|0
  • Gorusmesin bende onun ailesi ile görüşmem

0|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
  • Bende onun ailesini görmem aynısını eşime yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...