Benim ilginizi çekecek bir c*nsellik konum yok?

Çok mutsuzum 3 sene olacak daha öncede çok iyi sayılmazdım ama en azından dinsel problemlerim yoktu. Dinime çok bağlyken hurileri öğrendim çok eş olayını, dövülme itaat falan çok şey var hepsinin nedenini araştırdım hep aynı şeyler okul hayatım desem başarısız artık hiçbir şeye hevesim kalmadı ağlamak istiyorum dayanamayacağımı hissediyorum ailede de genelde sorunlar var erkeklerin bakışlarından ve sapıklıklarında da ayrı bıktım birde bunların savunulması da çok ağrıma gidiyor artık kadın olarak kendimi dipte görüyorum keşke dinde değerim olsaydı bari diyorum erkek kardeşim şu an 10 yaşında ben 10 yaşındayken babam yanımda düzgün otur diye azarlardı ama ona yemekten kalksa bir şey demiyor. Niye bu ayrımcılık? Dinde de öyle kocana itaat et yazıyor kendini gizle kendini koru katlan söz dinle ama erkek için yok denecek kadar az şey var. Artık kafayı yiyeceğim beni seven birisi var ama oda sürekli yalvarıyor ayrı bunaltıyor az öncede her şeyi kapıcam girmicem bir yere demiş o da ayrı bir kafa. Evlenmekten soğudum çevremi göre göre. Bizim memlekettekilerin çoğu ya karılarını boşuyor ya da kuma getirmek istiyorlar psikolojim bozuldu artık. Yani maddi durum beni kurtarmıyor o kadar çok eksiğim var ki bir sayfalık sureyi bile ezberleyemiyorum cuma veremezsem 0 alıyorum şu an ağlıyorum artık dayanması çok zor gelen şeyler var ne yapacağımı bilmiyorum.

Güncellemeler:
Girmem gereken bir YGS var ama olmuyor başaramıyorum artık hiçbir şeyi

0|0
06

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...