Benim ilginizi çekecek bir c*nsellik konum yok?

Çok mutsuzum 3 sene olacak daha öncede çok iyi sayılmazdım ama en azından dinsel problemlerim yoktu. Dinime çok bağlyken hurileri öğrendim çok eş olayını, dövülme itaat falan çok şey var hepsinin nedenini araştırdım hep aynı şeyler okul hayatım desem başarısız artık hiçbir şeye hevesim kalmadı ağlamak istiyorum dayanamayacağımı hissediyorum ailede de genelde sorunlar var erkeklerin bakışlarından ve sapıklıklarında da ayrı bıktım birde bunların savunulması da çok ağrıma gidiyor artık kadın olarak kendimi dipte görüyorum keşke dinde değerim olsaydı bari diyorum erkek kardeşim şu an 10 yaşında ben 10 yaşındayken babam yanımda düzgün otur diye azarlardı ama ona yemekten kalksa bir şey demiyor. Niye bu ayrımcılık? Dinde de öyle kocana itaat et yazıyor kendini gizle kendini koru katlan söz dinle ama erkek için yok denecek kadar az şey var. Artık kafayı yiyeceğim beni seven birisi var ama oda sürekli yalvarıyor ayrı bunaltıyor az öncede her şeyi kapıcam girmicem bir yere demiş o da ayrı bir kafa. Evlenmekten soğudum çevremi göre göre. Bizim memlekettekilerin çoğu ya karılarını boşuyor ya da kuma getirmek istiyorlar psikolojim bozuldu artık. Yani maddi durum beni kurtarmıyor o kadar çok eksiğim var ki bir sayfalık sureyi bile ezberleyemiyorum cuma veremezsem 0 alıyorum şu an ağlıyorum artık dayanması çok zor gelen şeyler var ne yapacağımı bilmiyorum.

Güncellemeler:
2ay Girmem gereken bir YGS var ama olmuyor başaramıyorum artık hiçbir şeyi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok özür dilerim arkadaşım :(
    Yobaz bir ailede yetişmek böyle birşey, bende gördüm böyle yetişenleri..
    Dışarıdan biri olsun, akraba olmasın.
    Gerçekten seni seven birini bulup onunla hayat kurmalısın ve mümkün olduğunca aileni işe karıştırmayıp onlardan uzaklaşmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dinler her zaman erkeği yüceltip kadını ikinci plana iter bunlara katlanmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • bu ne yaw

0|0
    0|0
  • Önce bir sakin ol sen

0|0
    0|0
  • Ben allaha inanamıyorum. Hayatını yasa kendini kurtar üzülme.

0|0
    0|0
  • Hayır Hayır kimseye bakma sen aynı şeyleri düşünüyoruz. Konuşmak istersen yardım ederim ama burada olmaz yani belirtim umudunu keybediceksin nerdeyse Şeytan ve Nefis seni etkiliyor yapma konuşursan rahatlarsın yardımcı olmay çalışırım sana?

0|0
    0|0
    • 2ay

Keşke olsa

• 2ay

Ama şöyle birşey var ama bir çift birbirini çok severse ahirettede birbirni bulurlarmıl. Yanılmıyorsam eğer aklına kazınmazsın bu yanılıma payım olabilir Dinimiz Hakkında birşeyi bilmeden söylersen Sinden çıkabiliyorsun İman gidiyor. Yani bence huri meselesini takma kafaya çok eş olayını seni seviyorsa asla başkasını düşünmez başkasına bakmaz herşeyi seninle yaşamak ister. Hem Huriler bu dünyada bile değil. Yani başında boşuna ağrı yapıyorsun.

• 2ay

Düşünmek bile beni delirtiyor dayanamıyorum ahirette de istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...