15 Temmuz Darbesinden 5 gün sonra klüpten kızlarla video atmak?

Beyler bu nasıl bir rahatlık/genişlik? Siz bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bir zamanlar sevdiğim adam 15 Temmuz darbesinden 5 gün sonra 20 Temmuzda gece klubunden bangır bangır şarkı eşliğinde kızlarla video atmıştı. Yaninda erkek arkadaslarida vardi icki esliginde sohbet ediyorlardi. Oyle bir zamanda eglenmek.. Yani bu nasıl birseydir? Ulke tehlike altındayken halkimiz nobetteyken bu ne genislik? Hadi nobete gitmedin. Gezip eglenmek nedir ulke o haldeyken? Aklim almiyor. Bir de mhpliydi turancı, türkçü her neyse işte.. Türk lükten bahseden bu kadar vatanım diyen biri nasil boyle birsey yapabilir? Herkes nobetten resim atarken o klupten resim/video atti. Sebebi nedir yani? AKP nefreti yuzunden mi sizce?

Güncellemeler:
2ay Gncl
2ay Guncelll

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Atar atar

0|0
    0|0
    • 2ay

Anlamadim yani bu ne umursuzluk?

En İyi Kız Görüşü

• Hey gidi hey. Yüzlerce şehit verilsin, binlerce yaralı. Bu dünyanın, vatanın üstünde keyif çatmak da onlara kalsın. Hesabı ağır olacak ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye demokrasi bunu içermiyor mu? Demokrasi herkesin fikrini özgürce ifade edebildiği, herkesin istediği yaşam tarzını benimseyip uygulayabildiği bir yönetim biçimi değil mi? Demokrasi diye çığıran yobazlar o gün gerçekten demokrasi için mi çıktı yoksa g... t korkusundan mı? Sanatçı Sıla'yı da bir zamanlar sevdiğin adamı da rahat bırak kendi işine bak

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim demek istedigim ulke o kadar karisik bir haldeyken hicbirsey olmuyor gibi davranmak? Ulke karisikken gece klubunde eglenmek nedir?

• 2ay

Şuanda tehlikenin bittiğini nereden biliyorsun ki? O gün darbe girişimi ya da senaryosu diyim gerçekleşeceğini kimse biliyor muydu? Ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Ne yaşanırsa yaşansın milletçe işimize bakmayı öğrendik diyorum sana ateş sadece düştüğü yeri yakar oldu eskiden hepimizi yakıyordu

• 2ay

Ya ama konuyu baska yere cekiyorsunuz siz evet darbe olacagini bilmiyorduk. Ama oldugunu ogrenmis ve buna ragmen eglenmesi sacma diyorum ben garantimiz yok Şu an normal yasantidayiz ama o zaman degildik. Insanlar huzursuz ve endiseliydi.

• hayat devam ediyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Ulke nin garantisi yoktu? Hic birsey bitmeden sicagi sicagina hersey. 5 gun sonra yani birsey yokmus gibi keyif catmak nedir?

• 2ay

istiyorsun unutamamanın sebebi bu neyse by by

• 2ay

Anilarimiz var gayet dogal degil mi? Ayrica onu istesem Şu an onunla birlikte olurdum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çakma darbe

1|0
    0|0
    • 2ay

Bumu yani? Ulkede o kadar sehit verilirken bile eglenmek?

• Ayıp etmiş...

1|0
    1|0
    • 2ay

Yani boyle yapmasinin sebebi neydi cok merak ediyorum..

Yükleniyor...