Mezarliga yazilacak tabela yazisi araniyor. Herkesin bakmasini rica ediyorum?

3 yildir mezarciyim. Ozellikle şu 1 yildir mezarlari kazili halde buluyorum. isin tuhaf tarafi mezarlar kazildigi gibi kapatiliyor. Neyse artik bu durumdan rahatsiz oldum. Bu kopeklerden kurtulmanin zamani gelmisti. Eski mezarlardan 5 tanesine tuzak yaptim gelen ailelerede soledim yerini kapilmasinlar diye. Neyse 3 ay gecti bir bagirti cagirti hanima dedim bizim enik yakalandi viyakliyor. Montu aldim kostum aha bir baktim sakalli kemik gozluklu gencten bir cocuk yanindada arkadasi cocugu kurtarmaya calisiyor. Beni gorunce paniklediler ne oluyor dedim. Cocuk aglayarak abi bizi kurtar dedi. Gittim kapani actim ayagi kan icinde. Hastaneye goturduk muayene ettirdik. Cocuk hastanedekileri biliyor felan dedim necisin ne isin vardi orda. Ben tip ogrencisiyim abey onlari konumuz gereki kemik bulmam lazimdi odevim vardi. Bende eski mezar diye orayi kazdim dedi. Neyse ifade felan verdik. Tip fakultesi yakin ve bu olaylar oncedende oluyormus. Simdi oyle bir tabela yazisi yazmaliyim ki kimse kemik calmaya gereksiz yere girmeye cesaret etmesin. Sizce bu yazi ne olmali?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• umarım bulur

0|0
    0|0
  • çıktım armut ağacına
    topladım hamını mamını
    düşersen aşağa
    görürsün ananın çiçeğini