ATT ler nasıldırlar?

ATT üniforması bir erkeğe en çok yakisan üniformalardan biri zaten ayrica hoşlanmaya başladığım çocuk Acil Tıp Teknisyeni nasıl olurlar ATT ler 😋 😂 hiç tanıdığı olan var mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben paramediğim ayrıca hemşirim acil tıp teknisyenleri daha çok ilk giriş evrakları ile ilgileniyor çoğunlukla ama normal görevleri acil vakalarda travmatoloji uzmanı olan acil tıp doktorlarının yardımcılarıdır bende ambulans içinde doktor ama hastanede hemşirim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sağlıkçı çok denyo var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Önceden saflık meslek lisesinden çıkarlardı şimdi iki yıllık önlisans bölümleri açıldı üniversitelerde İlk ve Acil Yardım

0|0
    0|0
  • iyidirler

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Mesleğe göre karakter analizi istiyor mal

0|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle etkilediğini dusunuyorum hele saglikta baya etkiliyor insanı hele ATT gibi bir meslekte

• 2ay

İş güvenliği uzmanıyım bende hadi benimkini de analiz et saçma sapan bir şey bu. Yardım sever olduğunu düşünebilirsin ama günümüzde herkes para nerden garanti gelir onu düşünüyor.

• Bütün ülke mutlu ben hüzünlü mnakoyim

0|0
    0|0
  • yok yaa

0|0
    0|0
  • Çok var. Ama hepsi lisesi, çalışan birine denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • Valla bu ülkenin kızları hepsi salak iyi bir maaşım var kamuflajım var çok şükür evlenme umuduyla kandırıp takılıp yatağa götürüyorum Mutlu oluyorum ☺️ sağlıkçı değilim ama onları bilemem sistem Nasıl ilerliyor :)

0|0
    0|0
    • 2ay

ATT lerin ne kadar kazandığını az çok biliyorum nede olsa devlet memuru çok bir beklentim yok onun beklentiyse buysa zaten o dediğin noktaya gelmeden ben noktayı koymuş olurum uzun zamandır tanıdığım biri ama yakın bir çevreye yeni yeni girdik duyduğum kadarıyla senin bahsettiğin kişilikte biri değil ki öyleyse napalim ben yoluma o yoluma ayrıca bahsettiğin kişi gibi bir çok kisi ile karşılaştım ama hep yollarımız ayrıldı ayrıca ülkenin kızlarindan biride senin annen terbiyeli olmani tavsiye ederim

• En sevmediğim üniforma, kötü haberlerde hep bu üniformayı görürüz nesini beğendin😀

0|0
    0|0
    • 2ay

Hoslandigim adamın ustunde gorunce belki çok güzel gelmiştir evet haklisin hep kötü olaylarda görürüz bu formaları ama yakindan gorunce gerçekten hoşuma gitti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...