Babamın cenazesinden kovuldum?

Evet bugün babamın kardeşleri i, yiğenleri yaklaşık25,30 kişi üstüme yürüyerek hatta bıcak çekerek beni cenazeden kovdular. ben hayırlı ya da hayırsız evlat olabilirim, herkes yaşadıklarını bilir.öyle ya da böyle son kez cenazesine gidip, babanın evladının son duasını okumasına izin vermeyen bu insanların bugün ettikleri duanın, kıldıkları cenaze namazının ALLAH katında bir hükmü varmıdır acaba. bir kız çocuğu yıllarca babasını aramıyor, hastalığında görmeye gitmiyor, sormuyorsa vardır bir sebebi. dediğim gibi herkes yaşadığını bilir. neler yaşadığımı nelerin mücadelesini verdiğimi ben biliyorum. tuhaf bir duygu ya da duygusuzluk içindeyim şuanda

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir evlat olarak orada bulunmak en doğal hakkın
    Vee ne yazık ki bu hakkını elinden almışlar

Peki, özel olmayacaksa babanı sağlığında yıllarca neden aramadın?

0|0
    0|0
    • 2ay

Dedim ya bir kız çocuğu babasını aramıyorsa vardır bir sebebi. insanlar bilip bilmeden ahkâm kesiyor. tüm yaşananları değil ama en son yaşadığım kötü anımı anlatayım. annem babam 3 yıl öncr boşandı ve ev babamın üstünaydi. bende tam bu süreçte büyük bir trafik kazası geçirdim, ölümden döndüm 3 ay hastanede kaldım ve o süreçte babam evi satmış ve ben hastaneden ayakları kollarım alçıda ambulansla apar topar dayımın yanına geçtik annemle.6 ay sonra kendime geldiğimde yenidn işime dönüp annemle kndime bir düzen kuralbildim.1haftadır hastaydı bende ziyaretine gitmedim

• 2ay

Ben yaptığımı savunmuyorum. kendimi aklamayada çalışmıyorum. hayırsız ya da hayırlı bir evlat olabilirim. bunu sorgulamıyorum ama o insanlar baba ve evlat arasına girip son duasını etmesine izin vermediler. herkes yaşattığını yaşar. belki bigün bende...

• 2ay

Kim ne derse desin
      Herkes yaşattığını yaşamaz

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiçbir neden ölüm döşeğindeki bir babanın yanında olmamanin nedeni olamaz. Onların seni cenazede kovmasi da yanlış.

1|0
    0|0
  • Başın sağolsun.

1|0
    0|0
  • cenaze bir gun.. mezari her gun git ziyan etme vedani orda et üzülme..

1|0
    0|0
  • bir kaç gün sonra gitmen daha iyi. insanlar bağnazdır. onları aşamassın.

1|0
    0|0
  • Başın sağolsun

1|0
    0|0
  • Ablacım takma kafana anlamazlar. Başın saolsun

1|0
    0|0
  • Başın sağolsun

1|0
    0|0
  • sen kaybetmişsin baban öldü onun bizle işi bitti baban kötüde olsa sormalıydın sen şimdi yaptıklarınla yanmayı düşün ölünceye kadar taşıyacaksın bunu ve kıldıları namaz okudukları duaya zeval gelmez gideceği varsa gider o hesap veriyor şimdi sende vicdanınla hesaplaş baban öldü şimdi kime atar yapacaksın

0|0
    0|0
  • başın sağolsun

0|0
    0|0
  • Babaniz size tacizdemi bulundu? Oyle birsey varsa uzulmeyin.

0|0
    1|0
  • E adamlar hakli yani.

0|0
    0|0
  • Çok haklılar ben olsam gebertirdim

1|0
    0|0
  • Ne yaşadığını bilmiyorum o yüzden cevap vermiyim

0|0
    0|0
  • Gerekceleri neymis efendilerin

0|0
    0|0
  • Basın sağ olsun ve geçmiş olsun.
    Umarım ziyaretine gider dua edersin babam için.

0|0
    0|0
  • naptın kız adama saglıgında cok mu ezıyetettın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bosver sen yapman gerekeni yapmissin...

1|0
    0|0
  • Babasızlıga hosgeldin arkadasm. .. cok zor yasadiklarin. Yanlis yapmislar.😟😔 http://i.hizliresim.com/jBrRGW.png

0|0
    0|0
  • İnsanlar çok vicdansız gerçekten bazen şaşırıyorum

1|0
    0|0
  • Her ne sebep olursa olsun o insan senin büyüğün sen onu sevmesen de saymak zorundasın bir yönden yapılanı haklı buldum açıkçası

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun sen duanı git et terbiyesizlik etmişler

0|0
    0|0
  • Saygısızlık etmişler sen yinede mezarlığını ziyaret et

1|0
    0|0
  • Neden öyle tepki verdiler illa nedeni vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...