Başka uğraşacak birşey mi bulamadılar?

Neden herkes imamhatiplerin kapatılması için imza topluyor veya neden anadolu liseleri veya meslek liseleriyle , fen liseleriyle uğraşmıyorlar anlamıyorum.
gereksz cevaplar vermeyin

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar çok şey var ki sebeb başta İslam düşmanları bunu yapan ondan önce kapatılacak çok yer var İHL den önce :D

3|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• imamhatipliler ileri gidemesin diye dersleri kaldırdılar, hocaları çektiler yetmedi katsayı çıkarttılar şimdi bunlar aşıldıkça hoşlarına gitmiyor.
    Küçücük kız çocuğu saatlerce elinde keman çalıyor kulağına zarar, boynuna zarar ilerde hastalık sebebi tıbben kanıtlı bunlar ama hiç sorun olmuyor.
    Baleye giden çocuğun her yerini açıp gösteriyorlar hiç sorun olmuyor o kız çocuğu bir hareket yapıcam derken yanlışlıkla bakireliğini kaybedip kanama yaşıyor bunlar hiç sorun değil ama imamhatipler çok büyük sorun oluyor çünkü din düşmanı çok.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İmam Hatip'lerin kapatılmasını isteyenlerin kafalarını duvara sürtüp, anüslerine polislerimiz vasıtasyıla jop sokturtmadık diye, bu cürreti kendilerinde görüyorlar.. Kimin ülkesinde yaşadıklarının bilincinde değiller, aşağılık azınlık grup sizi.. Bir elin parmağını geçmeyecek sayıda insan istedi diye bu ülkede çivi çakılmaz, kaldı ki İmam Hatipler kapansın..

2|1
    1|1
  • Yahu allahinizi severseniz imam hatipler icin geregince herkes jicini yirtti ozgur bir ulke istiyirum ben imam hatipte ilmali hadi inu anladim bir allahin kuluda kalkip beden neslek liselerini savunmadi neden imza toplamadi

2|0
    0|0
  • Çünkü o liselerde, eli tornavida tutan, duvara çivi çakabilen; kısaca iki eliyle bir . iki doğrultabilen kalifiye elemanlar yetişiyor..

Senin imam hatiplilerine bir bak bakalım, kendilerine bile hayırları var mı.
    Hangi vasıfla üretime ve ülkeye hizmet edebilecekler sence?

0|0
    0|0
    • 2ay

şu an dünyanın yüzd bilmem kaçı iyi okullardan mezun olupta işsiz dolaşıp veya herhangi başka şeyler yapıyorlar imamhatip lisesinde görülen 2 fazla ders için mi bu kargaşa demekki biz dinimizi daha ayarıntılı veya herhangi blmediğimiz şeyler öğrenmek istiyoruz o kadr çok istiyorsanız imamhatiplerin kapatılmasını çok programlılrı kapatsınlar veya saçma olan meslek liselerini !

• 2ay

Senin gibi bir tazeyi kaale alıp, laf anlatan da kabahat aslında. O. ıçındaki donu temizle önce de, sonra atıp tutarsın oturduğun yerden..

• 2ay

Ülkeyi yöneten ne mezunu acaba

• Islama fobileri var demek ki

2|0
    0|1
  • çünkü artık bütün okullar imamhatip oluyor. Herkes istediği okula gitsin diyolar ama imam hatip dışında okul kalmıyo. Üstelik okullarda siyasete karşıyız. İmam hatipler bildiğin akp yuvası. Mitinglere otobüslerle öğrenci götüryolar!!

1|1
    0|1
    • 2ay

Sen öyle düşünorsun birde içerden bakın bizim ne şartlarda o okulda okuduğumuza olurmu^^

• 2ay

bu konu uzar gider boşver üstelik iyi şeyleri örnek almak gerekir hangi ülke olursa olsun

• 2ay

şort giyip gezmek yabancı ülkelerin bayrağını üzerinizde taşımak mı iyi şeyler abi ya

• Ülkenin en kötü kurumları da ondan

0|1
    0|0
  • aman iş olsun torba dolsun mantığı onlara ne :) ama eğitim sistemini değiştirmeli imamhatip liseleri rabbani hareket sistemine geçmeli

0|0
    0|1
  • laik devlette imam hatip olur mu?

1|0
    0|1
    • 2ay

olmaz mı?^^

• 2ay

sana şu an mezhebini sormadım ben şu an çok saçmalıyorsun sorudan çıkarmısın

• 2ay

Avrupanın saçma sapan yönlerini örnek alırsın avrupada Türkiyeden daha çok din eğitimi veriliyor

• Hocaları gördük avaz avaz sela veren. Ondan heralde

1|0
    0|0
  • Because Welcome to CUMHURİYET.

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum

0|0
    0|0