35lik 40lık abilerin amcaların genç erkeklerden daha çok bakması?

35 40 yaşında abiler amcalar yiyecek gibi bakıyorlar ve hiç çekinmiyorlar işin ilginç tarafı da 20lik 25lik erkeklerin onlar kadar bakmaması. Neden böyle oluyor?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bir kadının en ideal yaşı, 20 ila 30 arasıdır. 70 yaşındaki bir erkek dahi, 20 yaşındaki kadını beğenir. Yaşı olgun olanların bakmasındaki sebep, genç olan adamların, genç kadınlara, olgun adamlardan daha fazla doymasıdır. İhtiyar olan hasret çekiyor, kim bilir kaç yıldır yaşlı başlı kadınla evli, onları da anlayın..

1|1
    0|1
    • 2ay

Kardeşim babam yaşında herifin bana sehvetle bakması midemin kaldıracağı bir şey degil ben bunu normal karşılamam.

• 2ay

Yooo heryere çekilebilir o laf. yaşı genç diye çulsuzla evlenmem ama zengin diye 15 yaş büyük bir abiyle de evlenmem.

• 2ay

Kişisel tercih meselesi bu işler. Malumun hayvanla bile evlenen insanlar var dünyada. Herkesin yaşayış şekli farklıdır. Sadece genel olarak böyle oluyor diyorum, istisnalar elbette olacaktır..

En İyi Kız Görüşü

• Hiiiç sorma valla tesettür ayeti sadece bize indi sanki tövbe estağfirullah , örtülü biri olsam bile markete gitmeye çekiniyorum yahu neye bu kadar bakıyorlar anlamıyoruumm , bayan geçiyor rahatsız olur başımı şöyle başka yöne çevireyim diyen bir Allah 'ın kulu yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Onlarin pipisi yok mu.

2|1
    1|1
    • 2ay

Pipisi olan herkes bakacak diye bir şey mi var kendi yaşıtlarına baksınlar ben onları abi olarak görürüm en fazla

• 2ay

gizli olmasam nolur olsam nolur. Senden mi korkucam?

• 2ay

Klavyenin gucu adina.

• hemen aciklayim..

Bir erkek 18-25 yas arasinda 30-40 yasindaki kadinlara ilgi duyar.
    30'u gectikten sonra ise 18-25 yas arasi kadinlara ilgi duyarlar.
    yani elde etmesi hangisi zorsa onu istiyorlar..
    yicekmiis gibi bakmalarinin yaninda en ufak bir yüz versen yerler de :/

0|1
    0|0
  • gençken kadının değerini anlamıyorsun yaş ilerleyince neleri kaybettiğini daha iyi anlıyorsun bende öyleyim mesela. sende yaşlan 40 yaşına gel sende bakarsın bence normal!!

0|0
    1|1
    • 2ay

Kendi yaşıtlarına bak o zaman nedenn 15 yaşından küçük kadına bakarsın?

• 2ay

Niye sana inaniyim lan sen kimsin

• 2ay

sen bilirsin ister inan ister inanma ben gençlerle daha iyi anlaşıyorum yaşıma yakın çok güzel bayanlar oluyor ama kafa yapılarımız uymuyor kesinlikle ben çocuk ruhlu birisiyim belkide ondandır!!

• Sen daha çok kime bakarsan onu görürsün. Erkek her yaşta erkektir ve bakar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu gözlem. Kime bakarsan onu görme durumu değil. Birine bakmadan da sana bakıp bakmadığını anlayabiliyorsun.

• 2ay

Yasli erkeklet genelde evli olurlar ve bu durum onlari sınırlandırır. Farklı bedenlere daha çok istek duyabilirler bu yüzden. Yasak olanın çekiciliği.

• Bunun sebebi daha bilinçli bir abazan olmasi 😃 yani soyle dusun altini islemeyi bilenle bilmeyen hic bir olurmu

0|0
    0|0
  • Yenge evde ilgilenmiyorsa ondandır.

0|0
    0|0
  • karıları zamanında mutlu edememiş demek ki

0|0
    0|0
  • yazacak birşey bulamadım la dfshkbgsfjd

0|0
    0|0
  • Dumandan

0|0
    0|0
  • 35-40 ve amca?
    :D :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet. 20 yaşında bir kız için 35 abidir 40 ve üstü amcadır

• 2ay

şimdi bak bana saçma savunmalarınla yaş farkından bahsedip kendini rezil etme burda.

seni bu benceye transfer ediyorum iyi oku 18 lik kızların rahat 30-35 yaşında görünen bir adama yaptığı abazaca yorumları. hani yaş farkı önemliydi? :
      www.kizlarsoruyor.com/.../a76309-bu-seksi-veteriner-keske-kedi-olsam-dedirtecek

• 2ay

O kızları savunduğumu kim söyledi sana onlar da sapık?

• Oha sana öyle geliyo olmasın? Hadi biri sapık çıkar ikisi sapık çıkar hepsi mi sapık bunların?

0|0
    0|0
  • Alın size olgun erkek

0|0
    0|0
  • Elvis binayı terkettikce istek dhada artıyo

0|0
    0|0
  • siz istiyosunuz ya olgun erkek alın size

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben olgun falan istemiyorum ak babam yaşında herif bana bakmayan

• 2ay

Onların ben anasını skm

• 2ay

:D..

Kızlar Ne Diyor 3

• 35-40 yine iyi, ben 19 yaşımda üniversiteye giderken bastonlu, zar zor yürüyen bir DEDE tarafından tacize uğramıştım :D Memleketin çivisi çıktı bacım. Kadın olmak zor :D

0|0
    0|0
  • Devir böyle

0|0
    0|0
  • Kudurmuşlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...