Nasil cevap vermeliyim?

Hoslandigim cocuk bu iki gündür bana hemen yazmiyor yani ilgili yaziyor ama normalde her dakika yazan cocuk bu iki gündür dört bes saat arayla yaziyor. Arkadaslariyla disardayken yazmiyor iki gündür. Bugün en son saat birde yazdi. Birazdan tekrar yazar. Sizce hemen cevap vereyim mi? Yoksa ben de soguk ve biraz gec mi yazayim? Ayrica onu kaybetmekten cok korkuyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tam aksine -aşırı olmamak kaydı ile- sıcak ol samimi ol onunla
    Belki de olur yaa hani ben mesj atmadan o da bana atar mı falan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin icinde taaa eskilerden beri avlama hormonu gibi bisey varmis arastirmistim, ve bir erkege durmadan yazarsan o senden sikilir.. Sana Şu an o siklikla yazmamasi belkide senin artik ona ilgi duydugunu anlamasindan. Yerinde olsam ben daha soguk davranirdim ve kacan kovalanir misali olurdu. Bu cogu iliskide faydasi var aranizdaki bir iliski degilse bile. Kolay olma, agirdan al, gizemli ol :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Cok dogru söylüyosun da benim de korkum su; ben biraz soguk davranayim dersem o benden sogumaz mi?

• 2ay

Bak yukarda soruma yorum yapan kiz senin dedigin gibi yapmis sonrasinda nolmus

• 2ay

oyle yaptim ve gercekten faydasini gordum, kac kez aradi, kac kez mesaj atti, whatsapta kac saat bekledi

Erkekler Ne Diyor 1

• 1- İşi olabilir.
    2-Seni kendinden soğutmak isteyebilir.
    3-Senden adım bekleyebilir, seni sürekli kendisi yazarak sıkmak istemeyebilir.
    4-Dahası da olabilir bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir yil oldu yedi yirmidört yazisiyoruz bu iki gündür bir kac saat arayla yaziyor hep ve arkadaslariyla disarda iki gündür

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayy aynısını bende yaşıyorm bu ara snn gibi yaptm bnde bana az yazmaya başlayınca az ve geç yazdm daha kötü oldu hiç yazmamaya başladı sonra o hiç yazmayınca bnde 2/3 gün yazmadm işe yaramadı ama

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki ne yapayim sence?

• 2ay

O yazdığında snde yaz bnce benim gibi yaparsan iyiye gitmeye bilirde ztn bir erkek öyle yapmaya başladıysa iyi işaret değl :/ benmkide hep önceden sürekli yazar arardı son 2 haftadır böyle oldu

• Cevap ver sende hemen gurura gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...